Domowe rewolucje z Tikkurila

pl_tikkurila_tv_show_domowe_rewolucje_4_edition.jpg

Czy oglądaliście czwarty sezon „Domowych rewolucji” - programu, w którym Dorota Szelągowska realizuje najśmielsze projekty metamorfoz wnętrz i udowadnia, że jedyne co nas może ograniczać, to nasza wyobraźnia? We wszystkich odcinkach „Domowych rewolucji” wykorzystywane były farby marki Tikkurila. Szczegóły nt. zastosowanych produktów i kolorów znajdziecie poniżej.

ODC. 1
W premierowym odcinku czwartego sezonu „Domowych rewolucji” Dorota całkowicie przemieniła 26-metrową kawalerkę, którą współdzielą Beata i jej nastoletni syn Miłosz. Z ciasnego pomieszczenia, Dorota wraz ze swoją ekipą stworzyła nowoczesną, funkcjonalną przestrzeń z odrębnymi strefami dla domowników, którzy od dawna marzyli o odrobinie intymności. Również balkon małego mieszkanka zamienił się w przytulną oazę, z miejscem na relaks w ciepłe, letnie dni.

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- skrzynie na balkon zostały zabezpieczone lakierobejcą Tikkurila Valtti Plus Complete w kolorze 5084 Kajo; obejrzyjcie video >>
- sufit pomalowano białą, głęboko matową, antyrefleksyjną farbą Tikkurila Anti-Reflex white, a ściany ceramiczną farbą Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3 również w kolorze białym, który optycznie powiększa pomieszczenie.

ODC.2
Tym razem metamorfozie poddane zostało 50-metrowe mieszkanie, w którym mieszka Danuta z dwoma synami. Z lokum, w którym panował totalny chaos, a kondycja wyposażenia pozostawiała wiele do życzenia, Dorota stworzyła eleganckie i jednocześnie przytulne mieszkanie.

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- pokój chłopców pomalowano lateksową farbą do malowania ścian i sufitów Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze niebieskim NCS S 2020-R90B oraz szarym NCS S 2000-N; obejrzyjcie video >>
- ściany i sufity w łazience pomalowano farbą do wilgotnych pomieszczeń Tikkurila Luja Matt w kolorze K491.

ODC.3
W trzecim odcinku „Domowych rewolucji” Dorota ze swoją ekipą podjęła się metamorfozy mieszkania Natalii i Kuby, które zlokalizowane jest na czwartym piętrze w budynku bez windy. Do tej pory pokój dzienny spełniał funkcję salonu, sypialni i gabinetu, mniejszy pokój był pomieszczeniem gospodarczym i składzikiem, a wygląd łazienki budził grozę. I tym razem Dorocie udało się przemienić lokum pary w piękną, funkcjonalną przestrzeń w kamienicznym stylu.

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- drewniane krzesła zostały odnowione emalią akrylową do drewna Tikkurila Everal Aqua Matt 10, w szarozielonym kolorze K446; obejrzyjcie video >>.

ODC.4
Ten odcinek „Domowych rewolucji” wywołał łzy szczęścia, ale również wzruszenia. Bohaterami historii byli Hania i Roman -  małżeństwo z długim stażem, które stanowi rodzinę zastępczą dla swoich nastoletnich wnuczek. Wszyscy do tej pory mieszkali w dwupokojowym mieszkaniu, które nie przeszło żadnego remontu. Wreszcie nadszedł czas na diametralną zmianę wystroju! Dorota i jej zespół w kilka dni stworzyli nowoczesne, eleganckie i jednocześnie przytulne lokum, w którym mieszkańcy mogą wreszcie poczuć się komfortowo.

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- sufity we wnętrzach zostały pomalowane antyrefleksyjną farbą Tikkurila Anti-Reflex white; obejrzyjcie video >>
- ściany w pokoju dziewczynek pomalowano farbą do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Semi Matt 20 w kolorze szarym NCS S 5500-N.

ODC.5
W piątym odcinku „Domowych rewolucji” Dorota podjęła się metamorfozy domu, w którym mieszkają Artur i jego syn Kacper. We wnętrzach przez ponad dwadzieścia lat nie wprowadzono żadnych zmian. Ściany pokryte boazerią, zdobione złotem firany, zniszczona, skórzana kanapa - takie elementy wystroju przypominały bardziej starą leśniczówkę niż mieszkanie kawalerów na wydaniu.  

Tym razem Dorota szukała inspiracji w naszym showroomie Tikkurila! Obejrzyjcie video >>.

W efekcie powstało funkcjonalne, nowoczesne i designerskie lokum.

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- ściana w pokoju kominkowym została pomalowana farbą ceramiczną Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3 w kolorze NCS S 7020-G10Y
- elementy dekoracyjne pomalowano perłową farbą w kolorze złotym Tikkurila Taika Pearl Paint.

ODC.6 
Tym razem Dorota stanęła przed podwójnym wyzwaniem. Metamorfozie trzeba było poddać wyjątkowo zagracone mieszkanie, w którym wszystko się rozpadało. Dodatkowo, po raz pierwszy Dorota miała do czynienia z właścicielką lokum, Kasią, która miała bardzo sprecyzowane wymagania związane ze zmianą wnętrz, np. nie godziła się na wyburzenie ścian i na zmianę podłogi. I tym razem Dorocie i jej ekipie udało się stworzyć jasne, nowoczesne mieszkanie, które pomimo częściowego wyburzenia ściany bardzo przypadło do gustu właścicielce i jej synkowi.

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- dekoracyjna ściana w pokoju dziecka została pomalowana farbą tablicową Tikkurila Liitu w kolorach NCS S 1500-N oraz J435 i H437. Obejrzyjcie video >>.

ODC.7
W siódmym odcinku „Domowych rewolucji” Dorota wzięła na warsztat trzypokojowe mieszkanie urządzone w stylu lat 90., w którym mieszka Asia z mężem Jackiem i dwójką dzieci. Lokum było całkowicie niefunkcjonalnie; w salonie mieściła się bawialnia dzieci, pokój córeczki Ani przypominał magazyn zabawek, a w sypialni rodziców znajdował się kącik 3-letniego Piotrusia. To miejsce wymagało zdecydowanej metamorfozy! Dzięki Dorocie i jej ekipie powstało gustowne, nowoczesne, dobrze zaplanowane wnętrze.  

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- ściany w kuchni zostały pomalowane farbą farbą Tikkurila Optiva Semi Matt 20 w kolorze X431
- ściany w salonie pomalowano farbą ceramiczną Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3 w kolorze NCS S 6030-R90B (ściana w kolorze granatowym) oraz w kolorze RAL 9016. Obejrzyjcie video >>
- ściany w pokoju dzieci również pomalowano farbą Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3 w kolorze szarym NCS S 1500-N oraz różowym NCS S 1010-R30B
- sufity zostały pomalowane farbą antyrefleksyjną Tikkurila Anti-Reflex white.

ODC.8
W ostatnim odcinku „Domowych rewolucji” Dorota ze swoją ekipą odwiedziła mieszkanie, w którym panował mrok, meble rozpadały się i wszędzie walały się rodzinne szpargały. Lokum Elizy, Jana i ich dwójki dzieci niewiele się zmieniło od momentu jego zakupu sześć lat temu i wymagało generalnego remontu.  

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- ściany w salonie zostały pomalowane farbą Tikkurila Optiva White w odcieniu Albatros. Obejrzyjcie video >>.
- tablica w pokoju dziecięcym została wykonana farbą Tikkurila Liitu w kolorze czarnym oraz Y421.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl