Domowe rewolucje z Tikkurila

pl_tikkurila_tv_show_domowe_rewolucje_4_edition.jpg

Zapraszamy do oglądania na antenie TVN czwartego sezonu „Domowych rewolucji” - programu, w którym Dorota Szelągowska realizuje najśmielsze projekty metamorfoz wnętrz i udowadnia, że jedyne co nas może ograniczać, to nasza wyobraźnia. We wszystkich odcinkach „Domowych rewolucji” wykorzystywane będą farby marki Tikkurila.

Emisja programu: TVN, sobota, godz. 17:00

ODC. 1
W premierowym odcinku czwartego sezonu „Domowych rewolucji” Dorota całkowicie przemieniła 26-metrową kawalerkę, którą współdzielą Beata i jej nastoletni syn Miłosz. Z ciasnego pomieszczenia, Dorota wraz ze swoją ekipą stworzyła nowoczesną, funkcjonalną przestrzeń z odrębnymi strefami dla domowników, którzy od dawna marzyli o odrobinie intymności. Również balkon małego mieszkanka zamienił się w przytulną oazę, z miejscem na relaks w ciepłe, letnie dni.

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- skrzynie na balkon zostały zabezpieczone lakierobejcą Tikkurila Valtti Plus Complete w kolorze 5084 Kajo; obejrzyjcie video >>
- sufit pomalowano białą, głęboko matową, antyrefleksyjną farbą Tikkurila Anti-Reflex white, a ściany ceramiczną farbą Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3 również w kolorze białym, który optycznie powiększa pomieszczenie.

ODC.2
Tym razem metamorfozie poddane zostało 50-metrowe mieszkanie, w którym mieszka Danuta z dwoma synami. Z lokum, w którym panował totalny chaos, a kondycja wyposażenia pozostawiała wiele do życzenia, Dorota stworzyła eleganckie i jednocześnie przytulne mieszkanie.

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- pokój chłopców pomalowano lateksową farbą do malowania ścian i sufitów Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze niebieskim NCS S 2020-R90B oraz szarym NCS S 2000-N; obejrzyjcie video >>
- ściany i sufity w łazience pomalowano farbą do wilgotnych pomieszczeń Tikkurila Luja Matt w kolorze K491.

ODC.3
W trzecim odcinku „Domowych rewolucji” Dorota ze swoją ekipą podjęła się metamorfozy mieszkania Natalii i Kuby, które zlokalizowane jest na czwartym piętrze w budynku bez windy. Do tej pory pokój dzienny spełniał funkcję salonu, sypialni i gabinetu, mniejszy pokój był pomieszczeniem gospodarczym i składzikiem, a wygląd łazienki budził grozę. I tym razem Dorocie udało się przemienić lokum pary w piękną, funkcjonalną przestrzeń w kamienicznym stylu.

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- drewniane krzesła zostały odnowione emalią akrylową do drewna Tikkurila Everal Aqua Matt 10, w szarozielonym kolorze K446; obejrzyjcie video >>.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.