showroom Tikkurila

„Budując marzenia” z Tikkurila

Zapraszamy do oglądania nowego programu!

Zapraszamy do oglądania nowych odcinków programu „Budując marzenia”, w którym możemy śledzić, jak Anna Dereszowska wraz z partnerem Danielem Duniakiem zmieniają swoje życie i spełniają marzenia o stworzeniu agroturystycznej enklawy pośród mazurskich lasów i jezior.

Tej jesieni prace wykończeniowe skupią się na wnętrzach domów. W związku z radosną wiadomością o ciąży aktorki, konieczna stała się zmiana planów budowlanych - postanowiono wydzielić dodatkową sypialnię dla nowego członka rodziny.

Nadzór nad całością budowy przejął Daniel, a Ania skupi się na poszukiwaniu inspiracji na aranżację wnętrz. Pomysły będzie czerpać m.in. z regionalnej kultury, a do dekoracji pomieszczeń wykorzysta wyroby lokalnych rzemieślników.

Wszystkie odcinki programu znajdziecie na player.pl.

Opisy odcinków:

 

ODCINEK 8

Anna Dereszowska i Daniel Duniak w swoim mazurskim siedlisku stworzyli dla przyszłych gości miejsce, które zachęca do kreatywności. Ściana magnetyczno-tablicowa pomalowana farbami Tikkurila Magnetic i Tikkurila Liitu, będzie nietypową przestrzenią na pozdrowienia i podziękowania. Ania zdecydowała się na klasyczną czerń, ale do wyboru jest ponad 13 tys. odcieni. 
 

ODCINEK 7

Trwa kolejny etap budowy wymarzonego siedliska Ani Dereszowskiej i Daniela Duniaka! Prace wewnątrz inwestycji nabierają tempa, pomysły wchodzą w fazę realizacji, a na ścianach pojawiają się…kolory!
 
Mazurskie otoczenie inspiruje do sięgania po ekologiczne i bezpieczne rozwiązania wnętrzarskie. Do pomalowania ścian para wybrała farbę przyjazną środowisku - Tikkurila Optiva Nature Matt w kolorze J484 Castle z palety Tikkurila Feel the ColorFormuła farby wzbogacona została o roślinne składniki odnawialne, a opakowania wyprodukowane są częściowo z plastiku z recyklingu. Oczywiście farba jest odporna na wielokrotne mycie i szorowanie na mokro, co z pewnością docenią wszyscy domownicy!
 

ODCINEK 6

Bogate przyrodniczo otoczenie siedliska skłoniło Anię i Daniel do myślenia o wykańczaniu domu w jak najbardziej zrównoważony sposób. Do pomalowania ścian wybrali więc farby szczególnie przyjazne środowisku z rodziny Tikkurila Nature.

Biel w pokoju córki Leny zapewniła ścianom farba Tikkurila Nature White. Jej formuła została wzbogacona o roślinne składniki odnawialne, dzięki czemu jest wyjątkowo przyjazna środowisku i domownikom. Co więcej, wyróżnia się najwyższą klasą odporności na czyszczenie zabrudzeń!

ODCINEK 5

Prac na budowie ciąg dalszy. W większości pomieszczeń położone zostały tynki i rozpoczyna się malowanie. Łazienkowy sufit został pomalowany na zaskakujący jak na to pomieszczenie kolor N478, specjalną farbą dedykowaną do pomieszczeń wilgotnych Tikkurila Luja 7, która jest wyjątkowo odporna na zużycie i zmywanie.
Na sufitach w pozostałych pomieszczeniach świetnie sprawdzi się antyrefleksyjna, biała farba Tikkurila Anti- Reflex White

ODCINEK 4

Do mazurskiego siedliska też już nadeszła wiosna… Nasi bohaterowie, nie mogąc doczekać się prac na zewnątrz, przyszykowali skrzynie na drewno, szyszki i inne skarby lasu. Pojemniki zabezpieczyli lakierobejcą Tikkurila Valtii Plus Complete w gotowych kolorach Medium Nut, Ash Grey oraz w tonacji 5154 z kolekcji szarości Tikkurila Deco Grey.

ODCINEK 3

Budowlane niespodzianki i komplikacje to nieodłączna część każdej inwestycji. Tak też było w przypadku budowanego siedliska. Po opanowaniu kryzysu w kilku miejscach domu rozpoczęło się wykańczanie przestrzeni i testowanie kolorów wykorzystując próbki farb Tikkurila Optiva Matt 5 w małych, poręcznych opakowaniach. Naszej bohaterce najbardziej przypadł do gustu kolor H484 Mulberry z kolekcji Tikkurila Feel the Color.

ODCINEK 2

Kolejny odcinek - kolejne wyzwania! Tym razem bohaterka programu dała nowe życie starej ramie malując ją emalią do drewna Tikkurila Everal Aqua Matt 10 w delikatnym, błękitnym odcieniu NCS S 1515-B50G

ODCINEK 1

W premierowym odcinku bohaterowie programu w poszukiwaniu inspiracji kolorystycznych odwiedzili nasz Showroom. W trakcie wizyty skorzystali z porad ekspertów, którzy zapewnili im moc kolorowych pomysłów na urządzenie wnętrz. Mogli również poznać możliwości testowania kolorów zarówno w formie samoprzylepnych próbek wymalowań, jaki i testerów farb w małych, poręcznych opakowaniach.

 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl