showroom Tikkurila

„Budując marzenia” z Tikkurila

Zapraszamy do oglądania nowego programu!

Zapraszamy do oglądania nowego programu „Budując marzenia”, w którym Anna Dereszowska wraz z partnerem Danielem Duniakiem postanowili diametralnie zmienić swoje życie i spełnić marzenie o stworzeniu agroturystycznej enklawy pośród mazurskich lasów i jezior, w której będzie można odpocząć, zapomnieć o codziennych troskach, czerpać radość i energię z otaczającej przyrody.

W programie będziemy mogli śledzić poszczególne etapy powstawania siedliska, od projektu, po budowę i urządzanie kilku domków wypoczynkowych. Będziemy obserwować proces realizacji inwestycji i jednocześnie poznamy lokalną społeczność, jej zwyczaje i tradycje oraz życie Anny Dereszowskiej i jej rodziny w czasie przełomowych zmian.

Z pewnością nie obędzie się bez wyzwań i niepokojów, które często towarzyszą budowlanym przedsięwzięciom, ale siła marzeń ma moc do pokonywania największych trudności! 

W aranżacji wnętrz, które w dużej mierze będą nawiązywały do regionalnej kultury i estetyki, wykorzystywane będą farby marki Tikkurila. Jaki będzie finalny efekt?  Czy Anna Dereszowska i Daniel Duniak spełnią swoje marzenia?

Program można oglądać na player.pl oraz na antenie TVN Style zgodnie z prezentowanym poniżej terminem emisji. 

ODCINEK 1

W premierowym odcinku bohaterowie programu w poszukiwaniu inspiracji kolorystycznych odwiedzili nasz Showroom. W trakcie wizyty skorzystali z porad ekspertów, którzy zapewnili im moc kolorowych pomysłów na urządzenie wnętrz. Mogli również poznać możliwości testowania kolorów zarówno w formie samoprzylepnych próbek wymalowań, jaki i testerów farb w małych, poręcznych opakowaniach.

 

ODCINEK 2

Kolejny odcinek - kolejne wyzwania! Tym razem bohaterka programu dała nowe życie starej ramie malując ją emalią do drewna Tikkurila Everal Aqua Matt 10 w delikatnym, błękitnym odcieniu NCS S 1515-B50G

 

ODCINEK 3

Budowlane niespodzianki i komplikacje to nieodłączna część każdej inwestycji. Tak też było w przypadku budowanego siedliska. Po opanowaniu kryzysu w kilku miejscach domu rozpoczęło się wykańczanie przestrzeni i testowanie kolorów wykorzystując próbki farb Tikkurila Optiva Matt 5 w małych, poręcznych opakowaniach. Naszej bohaterce najbardziej przypadł do gustu kolor H484 Mulberry z kolekcji Tikkurila Feel the Color.

 

ODCINEK 4

Do mazurskiego siedliska też już nadeszła wiosna… Nasi bohaterowie, nie mogąc doczekać się prac na zewnątrz, przyszykowali skrzynie na drewno, szyszki i inne skarby lasu. Pojemniki zabezpieczyli lakierobejcą Tikkurila Valtii Plus Complete w gotowych kolorach Medium Nut, Ash Grey oraz w tonacji 5154 z kolekcji szarości Tikkurila Deco Grey.

 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl