Tikkurila Nature Bio - najwyższa jakość w harmonii z naturą

Tikkurila Optiva Nature

Nowa linia farb, która spełnia najwyższe kryteria funkcjonalne oraz jakościowe i jednocześnie jest przyjazna dla naszej planety.

Najwyższa jakość w harmonii z naturą

Jesteśmy pionierami ekologicznych rozwiązań popartych licznymi certyfikatami. W przekonaniu, że małe kroki tworzą wielkie dzieło, jeszcze mocniej chcemy wspierać ideę zrównoważonego rozwoju, która opiera się na równoległym rozkwicie gospodarki, społeczeństwa i środowiska z myślą o przyszłych pokoleniach.

Dlatego wprowadzamy na rynek nowe produkty, dzięki którym możemy wspólnie tworzyć wyjątkowe, inspirujące wnętrza, jednocześnie dbając o jakość życia naszych dzieci i wnuków.

Nasze nowe farby Tikkurila Optiva Nature (dedykowane do barwienia w pełnej palecie kolorów) i biała Tikkurila Nature White zawierają składniki roślinne niewykorzystywane w produkcji żywności*. Ich opakowania są częściowo wytworzone z plastiku pochodzącego z recyklingu. Farby te posiadają ekologiczne certyfikaty i rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Tikkurila Nature to linia farb nowej generacji dla osób poszukujących rozwiązań, które zapewnią najwyższą jakość i funkcjonalność pomalowanych powierzchni.

 

SZANUJEMY ZASOBY NASZEJ PLANETY: 

  • Farby zawierają składniki roślinne niewykorzystywane w produkcji żywności*. 
  • Surowce nieodnawialne zastępujemy składnikami odnawialnymi. 

OPAKOWANIA FARB TIKKURILA NATURE ZOSTAŁY WYPRODUKOWANE W OPARCIU O SUROWCE POCHODZĄCE Z RECYKLINGU: 

  • 40-60% opakowania jest wytworzone z plastiku z recyklingu. 

BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ FARB 

  • Najwyższa odporność na zmywanie i szorowanie na mokro. 
  • Jednorodna powłoka o estetycznym, jednolitym stopniu połysku. 
  • Doskonała siła krycia. 
  • Trwałość koloru w czasie. 

FARBY PRZYJAZNE DLA ZDROWIA I ŚRODOWISKA pl_tikkurila_nature_product_certificates.jpg

 

 

*Farba zawiera składniki pochodzenia roślinnego w ilości 30% wyrażonej jako ułamek zawartości węgla organicznego, oznaczonej zgodnie z ASTM D6866-18.

Tikkurila Nature - farby w harmonii z naturą

Farby polecane przez wykonawców

Nie trzeba używać specjalnych argumentów żeby przekonać klienta do tej farby. Wystarczy powiedzieć, że jest to farba wysokiej jakości, że jest ona ekologiczna i zawiera ekologiczne składniki.
Rafał Chmielowicz, wykonawca
Tikkurila wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dotyczącym środowiska i ekologii co jest dużym plusem i mocnym argumentem przy wyborze farb, a dla mnie jako wykonawcy ułatwia kontakt z klientem i definiuje profesjonalizm. (...) Jeżeli chodzi o samą farbę i wrażenia z prac bezpośrednio na budowie to same plusy:
- pierwszy plus bardzo istotny to praktycznie klienci nie wyczuli zapachu farby
- gęstość, a co za tym idzie aplikacja, krycie na plus
- wydajność również zadowalająca na co klienci bardzo zwracają uwagę
- oczywiście mnogość palety kolorów według wzornika NCS czy Tikkurila Symphony
- dla mnie jako wykonawcy bardzo istotne jest żeby można było zrobić i przemalować przeoczoną „ zaprawkę” i żeby potem to miejsce nie było do wychwycenia przez klienta
- przy pracy z taśmami malarskimi również bez niespodzianek.
Andrzej Kolenda, właściciel firmy Ale Remont
Zobacz, jak pięknie wyglądają wnętrza pomalowane farbami Tikkurila Nature!
sypialnia Uli Pedantuli pomalowana farbami Tikkurila Nature

Barwy inspirowane naturą będą doskonale pasować do wnętrza w każdym stylu. Czysta biel zawsze tworzy harmonijne połączenia z drewnem, szkłem i dodatkami z wikliny. Naturalne kolory i materiały przyciągają się i dopełniają.

Tikkurila Nature - farby bio
Ściany: farba do wnętrz Tikkurila Nature White.
sypialnia w zieleniach
Ściana: Tikkurila Optiva Nature 5, kolor Methol J442.
Sztukateria: Tikkurila Optiva Nature, kolor M441.

Głębia natury uwodzi tajemniczością, a jednocześnie spokojem. Matowe zielenie w różnych odcieniach będą wymarzoną scenerią dla naszej sypialni. Tu kończy się gonitwa myśli, a swój początek mają marzenia senne.

Zapisz się do newslettera

Coraz częściej swoją pracę wykonujemy w domu. Warto więc wyczarować dla siebie wygodną i inspirującą przestrzeń – taką, w której zawsze chcieliśmy pracować. Możliwości mamy wiele. Tkaniny, naturalne drewno, kojąca zieleń roślin. W tak stworzoną scenografię miejsca pracy świetnie wpisze się złamana biel ścian lub miętowy ton.

salon w miętowym kolorze
Ściana: Tikkurila Optiva Nature 5, kolor Trade wind H441.
salon w kolorze khaki
Ściana: Tikkurila Optiva Nature 5, kolor S495.

Kolor khaki świetnie koresponduje z ciemnym drewnem podłóg, przywołując echa minionego czasu i wprowadzając kameralną atmosferę. Stylowy powrót do przeszłości zapewnia retro design mebli. Oto wymarzona przestrzeń do relaksujących rozmów!

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl