drewniane okładziny wewnątrz pomieszczeń

Powłoki przemysłowe do zabezpieczeń drewnianych okładzin w pomieszczeniach

Rozwiązania firmy Tikkurila zabezpieczające drewniane okładziny w pomieszczeniach zapewniają atrakcyjne wykończenie i długotrwałą ochronę powierzchni. Nasze rozwiązania wykończeniowe zostały opracowywane w oparciu o 160 lat wiedzy i doświadczenia, a eksperckie wsparcie posprzedażowe zapewnia klientom pewność i spokój.

Drewniane okładziny jeszcze bardziej trwałe 

W zależności do zastosowania elementy drewniane stosowane w pomieszczeniach mogą wymagać różnych rodzajów wykończenia. Szpachle muszą cechować się doskonałymi właściwościami wypełniającymi, muszą być łatwe do szlifowania i szybkoschnące, natomiast powłoki używane do krawędzi desek muszą charakteryzować się doskonałymi właściwościami wypełniającymi i kryjącymi oraz odpowiednia tiksotropią. 

W naszej ofercie znajduje się wodorozcieńczalna szpachla Putty Pine HB opracowana specjalnie z myślą o szybkim nakładaniu w liniach przemysłowych oraz Colofill — dwuskładnikowa szpachla epoksydowa niezawierająca rozpuszczalników, która wyjątkowo dobrze przylega do różnego rodzaju powierzchni.

drewniane okładziny wewnątrz pomieszczeń
drewniane okładziny wewnątrz pomieszczeń

Piękne i trwałe wykończenie  

Nasze rozwiązania powłokowe  zapewniają atrakcyjne zabezpieczenie powierzchni podkreślając naturalne piękno drewna lub nadając kolorowy akcent drewnianym elementom. Oferujemy bogaty wybór lakierów wykończeniowych w różnych kolorach i wariantach, z możliwością wyboru stopnia połysku od całkowicie matowego po wysoki połysk.

Jesteśmy znani dzięki rozwiązaniom wykończeniowym, które działają i niezawodnie sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych. Nasze rozwiązania są szybkoschnące z doskonałymi właściwościami, co pomaga poprawić wydajność pracy. Są również łatwe w aplikacji w opcji jednoskładnikowej.

Rozwiązania wykończeniowe, które promują dobre samopoczucie 

W naszej działalności kierujemy się innowacyjnością i chcemy tworzyć rozwiązania dobre dla ludzi i naszej planety​. Tworzymy przyjazne dla środowiska produkty, które spełniają wszystkie odpowiednie normy ochrony przyrody.

Oferujemy również produkty utwardzane promieniami UV; zarówno wodorozcieńczalne, jak i posiadające 100% zawartości części stałych. Te zaawansowane produkty zapewniają tak samo dobre rezultaty, co tradycyjne produkty na bazie rozpuszczalników, ale przy niższym poziomie emisji, dzięki czemu są bezpieczniejsze w użyciu. Technologia utwardzania promieniami UV zapewnia również wyższą wydajność produkcji.

Idealnie dopasowane systemy wykończeniowe, którym możesz zaufać

Pracujemy z Tobą, aby zrozumieć wszystkie Twoje potrzeby w zakresie zastosowań, identyfikując możliwości zwiększenia wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie harmonogramów projektów oraz odpowiedzialne zarządzanie łańcuchem dostaw. Posiadamy wiele punktów sprzedażowych i serwisowych w wielu krajach, które oferują klientom pomoc w realizacji ich celów biznesowych​.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach dla branży przemysłowej? Doradcy Tikkurila chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu i systemu.
 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ROZWIĄZANIACH DLA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO?
Skontaktuj się z nami

Systemy

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie drewniane klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl