malowanie płytek w kuchni

Malowanie płytek w kuchni

Mała Wielka Zmiana. Dzięki Tobie. Dla Ciebie.

Gdy chcemy zmienić wygląd płytek w kuchni lub łazience nie zawsze konieczny jest pracochłonny remont. Możemy je po prostu pomalować! To rozwiązanie pozwala cieszyć się doskonałym efektem samodzielnie wykonanych pracy.

Dzięki farbie do płytek Tikkurila Luja Ceramic Tiles odświeżysz kafelki w sposób szybki i gwarantujący wytrzymałość. Tikkurila Luja Ceramic Tiles umożliwia malowanie bez podkładu, jest również odporna na kontakt z wodą, plamy i środki czyszczące. Do wyboru mamy praktycznie niograniczoną paletę barw.

 

kuchnia w bieli
Przed zmianą
kafelki w kuchni pomalowane Tikkurila Luja Ceramic Tiles

Instrukcja malowania płytek

1. WYCZYŚĆ
Oczyść powierzchnię z kamienia za pomocą środka do usuwania kamienia (np. Tikkurila Supi Saunapesu). W celu usunięcia tłuszczu, oleju lub brudu należy użyć odpowiedniego środka czyszczącego (np. Tikkurila Maalipesu). Stary silikon należy usunąć ostrym nożem. Wszelkie pozostałości silikonu należy usunąć z powierzchni za pomocą środka do usuwania silikonu. Dokładnie spłukaj powierzchnię dużą ilością wody, aby usunąć wszelkie pozostałości detergentu. Pozostaw do wyschnięcia.

2. POMALUJ
Możesz wykorzystać Tikkurila Luja Ceramic Tiles, czyli farbę i podkład w jednym. Wymieszaj dokładnie zawartość opakowania i rozpocznij nakładanie na płytki za pomocą pędzla lub wałka. Doskonała przyczepność i dobre właściwości malarskie ułatwią Ci zadanie. Kolejną warstwę nałóż po 16 godzinach.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl