kafelki w łazience pomalowane farbą do płytek Tikkurila Luja Ceramic Tiles

Malowanie płytek w łazience

Mała Wielka Zmiana. Dla Ciebie. Dzięki Tobie.

Zawsze przerażały Cię remonty z zaplanowanym skuwaniem płytek? Koniec strachu! Korzystając z produktów Tikkurila, dokonasz wielkich zmian, przy małych nakładach pracy. Farba Tikkurila Luja Ceramic Tiles pomoże Ci całkowicie odmienić wygląd Twojej łazienki.

łazienka w bieli
Przed zmianą
kafelki w łazience pomalowane farbą do płytek Tikkurila Luja Ceramic Tiles
Pomysł na malowanie glazury - ciemny szary oraz biały kolor

Glazura w łazience w ciemniejszej odsłonie

Połączenie czerni i bieli doskonale sprawdza się w nowoczesnych łazienkach. Takie kontrastowe zestawienie barw porządkuje przestrzeń i nadaje jej harmonijny charakter. Półmatowe wykończenie sprawia, że łazienka prezentuje się bardzo efektownie. Nareszcie remont tak ważnej przestrzeni w domu nie musi wiązać się z wielkimi kosztami!

 

Instrukcja malowania płytek

1. WYCZYŚĆ

Oczyść powierzchnię z kamienia za pomocą środka do usuwania kamienia (np. Tikkurila Supi Saunapesu). W celu usunięcia tłuszczu, oleju lub brudu należy użyć odpowiedniego środka czyszczącego (np. Tikkurila Maalipesu). Stary silikon należy usunąć ostrym nożem. Wszelkie pozostałości silikonu należy usunąć z powierzchni za pomocą środka do usuwania silikonu. Dokładnie spłucz powierzchnię dużą ilością wody, aby usunąć wszelkie pozostałości detergentu. Pozostaw do wyschnięcia.

2. POMALUJ

Możesz wykorzystać Tikkurila Luja Ceramic Tiles, czyli farbę i podkład w jednym. Wymieszaj dokładnie zawartość opakowania i rozpocznij nakładanie na płytki za pomocą pędzla lub wałka. Doskonała przyczepność i dobre właściwości malarskie ułatwią Ci zadanie. Kolejną warstwę nałóż po 16 godzinach.

Chcesz dowiedzieć się więcej, jak odmienić kuchnię lub łazienkę? Zapisz się do newslettera i pobierz ebook „Metamorfoza kuchni i łazienki”.

ebook Metamorfoza kuchni i łazienki
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl