Aranżacje wnętrz w tonacji off-white - kolor Zephyr

Wnętrza w tonacji off-white - kolor Zephyr

Kolekcja Tikkurila Optiva White

Marmur to materiał, który wciąż zdobywa serca sympatyków nowoczesnych wnętrz. Zestawiony z kolorem Zephyr na ścianach nabiera lekkości i wprowadza do jadalni niewymuszoną elegancję.

Aranżacje wnętrz jadalni w tonacji off-white - kolor Zephyr

Warto przestać traktować odcienie bieli jedynie jako tło konieczne do podkreślenia poszczególnych elementów wystroju. W wielu projektach barwa ta może odgrywać główną rolę tworząc zaskakująco spektakularne aranżacje

Legendarny duet

Modny design jest pełen klasycznych kombinacji kolorów, ale prawdopodobnie nie ma bardziej sprawdzonego połączenia niż czerń i biel. Wykorzystanie takiego kontrastu w aranżacji może stworzyć oszałamiający efekt. W projektowaniu bardzo popularna jest zasada, która mówi, że „w każdym pokoju można użyć odrobiny czerni”. Użycie tej barwy stworzy centralny punkt, który nada pomieszczeniu wyrafinowany wygląd. Należy jednak odpowiednio go zrównoważyć. Tutaj z pomocą przychodzi nam zgaszona biel.

Uniwersalność i estetyka

Wykorzystanie tonacji czerni i bieli w urządzaniu wnętrza nadaje każdemu pomieszczeniu świeży, czysty, niewątpliwie wyrafinowany i elegancki wygląd. To idealne połączenie kolorów dla każdego stylu dekoracji. Świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, skandynawskich, klasycznych, boho, jak i retro stylizacjach wnętrz. Wariantów wykorzystania tego duetu jest mnóstwo. Ściany pomalowane w odcieniu zgaszonej bieli stanowią idealne tło dla oprawionych w czarne ramy fotografii, odbitek i innych dzieł sztuki. Znakomicie uzupełniają wszelkiego rodzaju meble, również te w naturalnej kolorystyce drewna. Połączenie czerni i bieli można wprowadzić do salonu, kuchni lub łazienki – w każdym z tych pomieszczeń uzyska się niezwykle satysfakcjonujące aranżacje wnętrz.

 

Jadalnia w odcieniach bieli Zephyr z kontrastującymi dodatkami

Powiew świeżości dla pomieszczeń zaaranżowanych w stylu minimalistycznym. Podkreśla naturalny charakter eleganckich mebli, nadając wnętrzu indywidualny charakter. Doskonale harmonizuje z lekkimi szarościami, beżami oraz brązami, dzięki czemu możesz bez problemu zrelaksować się w pokoju zaaranżowanym stylowo i ze smakiem.

Tonacja off-white Zephyr w aranżacji wnętrz w minimalistycznym stylu

Tonacje bieli są najlepszym rozwiązaniem do przestrzeni, które same w sobie są niezwykle proste, wręcz minimalistyczne. Dodają mu odrobiny ciepła, z poszanowaniem pierwotnie założonego, surowego tonu.

Aranżacja salonu w tonacjach off-white Zephyr
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl