Farba do metalowych mebli ogrodowych

Ażurowa delikatność w ogrodzie

Metalowe meble ogrodowe są szczególnie narażone na działanie czynników atmosferycznych – mogą z czasem rdzewieć i stracić swoje walory estetyczne i użytkowe. Jednak przy odrobinie wysiłku meble można poddać prostemu, ale bardzo efektywnemu liftingowi. Niezależnie od tego, czy dany przedmiot jest w użyciu zaledwie kilka sezonów, czy jest ażurowym skarbem w stylu vintage sprzed dziesięcioleci, samodzielne malowanie odpowiednimi produktami da im nowe życie.
 

Farba do metalu uchroni meble ogrodowe przed korozją
Stolik i krzesła: grunt antykorozyjny do metalu Tikkurila Rostex Super Akva oraz emalia uniwersalna Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40, kolor S 0300-N, wzornik NCS.

Gwarancja długotrwałej satysfakcji

Podczas malowania metalu kluczowe jest przygotowanie powierzchni. Oczyść powierzchnię z drobnych zanieczyszczeń i tłustych plam. Jeśli odnawiasz malowaną już wcześniej powierzchnię, musisz ją zmatowić za pomocą drobnego papieru ściernego. Powierzchnie metalowe zabezpiecz przed korozją gruntem Tikkurila Rostex Super Akva.

Ponadczasowe piękno

Po właściwym przygotowaniu mebli ogrodowych do malowania, czas na warstwę nawierzchniową. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się uniwersalna emalia w wybranym stopniu połysku, która dostępna jest w tysiącach kolorów. My wybraliśmy produkt półmatowy Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40 w klasycznej bieli. Barwa ta znakomicie komponuje się z delikatnym, ażurowym wyposażeniem ogrodowym. Krzesła i stolik z charakterystycznymi dekorami staną się wyrazistą ozdobą ogrodu o prawie każdej porze roku. Klasyczna biel wyróżni się na tle wiosennej zieleni lub wśród jesiennych barw. Bez trudu wpasuje się w dowolną aranżację przydomowej strefy odpoczynku.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl