H300 Lemonade – Kolor Roku 2020 marki Tikkurila

H300 Lemonade – Kolor Roku 2020 marki Tikkurila

Gdy życie serwuje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę!
Kolor roku 2020 to H300 Lemonade

Delikatny odcień żółtego, który przywodzi na myśl łagodne, poranne promienie słońca.

Pozwól, aby H300 Lemonade otoczył Cię atmosferą  leniwych, weekendowych poranków, wypełnionych  delikatnym światłem i świeżym powietrzem. Ten smakowity kolor, wybrany przez markę Tikkurila we współpracy z projektantką mody Laurą Juslin i architektką Lilli Maunula, jest na tyle subtelny i przyjazny, że może być stosowany we wnętrzach zaaranżowanych w wielu różnych stylach, od klasycznego po rustykalny.

Paleta kolorów Tikkurila - H300 Lemonade
Aranżacja z barwą H300 Lemonade z palety kolorów Tikkurila
Słoneczna aranżacja w barwach Lemonade z palety kolorów Tikkurila
Dlaczego H300 Lemonade?

H300 Lemonade pojawia się po długim okresie dominacji we wnętrzach przygaszonych kolorów ziemi i w czasach gdy świat musi borykać się w wieloma wyzwaniami.Ten kolor, to bardzo nam wszystkim potrzebny powiew świeżości, który przypomina o sile pozytywnego nastawienia do życia – zawsze jest możliwość dokonania zmian, zarówno w najbliższym otoczeniu jakim jest dom, jak również na świecie.

„Kolor roku 2020 to symbol dobrego nastroju i optymizmu”, twierdzi duet Juslin-Maunula. „Jest to odcień, który wydaje nam się dobrym remedium na dzisiejsze czasy”.

H300 Lemonade to także odpowiedź na najnowsze trendy w modzie i designie z żółcieniami w roli głównej. Jest żywy i delikatny a zarazem energetyczny i wyrafinowany, dzięki czemu wnosi jeszcze więcej dobrej energii niż szeroko stosowane odcienie ochry i musztardy. Ten urokliwy kolor ma szansę stać się następcą barw „greige”, czyli popularnych beżo-szarości.

Siła światła

Zastosuj H300 Lemonade na dużych powierzchniach i obserwuj jak zmienia się w zależności od światła, przybierając tonacje od chłodnych i ostrych po ciepłe i przytulne. Ten kolor doskonale sprawdzi się w monochromatycznych zestawieniach, jak i w bardziej fantazyjnych, eksperymentalnych rozwiązaniach.  

Kolor H300 Lemonade jest częścią kolekcji Tikkurila Color Now 2020. Wszystkie odcienie z tej palety dopełniają się wzajemnie,  tak więc można bezpiecznie łączyć je z sobą, tworząc swoje ulubione zestawienia. Każdy z kolorów może być potraktowany w aranżacji  wnętrza jako baza lub też zostać użyty jedynie jako akcent.

Zobacz całą kolekcję Tikkurila Color Now 2020 >>

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl