Klasyczna komoda w metalicznym odcieniu

Dodaj metalicznego blasku klasycznej komodzie z pokoju dziecka!

Klasyczna komoda z pokoju dziecięcego została pomalowana perłową farbą Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorze 2021 Hydra z karty kolorów Tikkurila Taika, w której znajdziemy przepiękne propozycje kolorystyczne ze srebrnym, złotym i perłowym odblaskiem.

Pamiętajmy, że farba do malowania pokoju dziecięcego nie tylko powinna mieć ciekawy kolor, ale musi spełniać również kilka ważnych wymogów. Przede wszystkim musi być bezpieczna dla zdrowia i nie powodować uczuleń i alergii. Dodatkowo powinna być trwała i odporna na częste zmywanie (aby bez problemu usunąć ślady brudnych rączek lub ślady po kredkach). Ważne jest, aby farba miała znikomy, neutralny zapach w trakcie malowania.  Nie powinna drażnić nawet najmłodszych nosów.

Komoda przed malowaniem
Komoda po malowaniu
Realizacja projektu:

Komoda została odnowiona w jeden dzień farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint.

CZYSZCZENIE I SZLIFOWANIE

1. Oczyść powierzchnię detergentem Tikkurila Maalipesu i pozostaw do wyschnięcia.  Postępuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

2. Zeszlifuj pozostałości starego lakieru, szmatką usuń powstały pył.

3. W razie potrzeby uzupełnij ubytki odpowiednią szpachlówką.

 

OCHRONA POWIERZCHNI NIEPRZEZNACZONYCH DO MALOWANIA

4. Przed malowaniem zabezpiecz wszystkie powierzchnie, które nie są przeznaczone do malowania stosując np. taśmę malarską.

MALOWANIE

5. Nałóż 1-2 warstwy farby perłowej Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorze 2021 Hydra. Użyj pędzla lub wałka do malowania mebli. Zachowaj odpowiedni odstęp czasowy pomiędzy warstwami, zgodnie z informacją w karcie technicznej produktu.  Narzędzia umyj w wodzie z mydłem.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.