Jadalnia-delikatna-kolorystyka

Kobiecym okiem

Klasyczne wnętrze, ledwie muśnięte kobiecym, stanowczym i odważnym akcentem. Pastelowe aranżacje tylko pozornie łagodzą, tak naprawdę nadając pomieszczeniu zdecydowany charakter.

jadalnia-delikatne-pastele

Aranżacje przestrzeni, w których dominują lekkie, stonowane, kobiece kolory, to kompozycje pełne radości i dobrego smaku. Pastelowe odcienie tworzą lekki, niezwykle spójny klimat oraz często podkreślają kobiecy charakter wnętrza. Można z ich pomocą zaprojektować zarówno minimalistyczne, jak i bardziej dekoracyjne wnętrza. W każdym przypadku łatwo osiągnąć niezwykle estetyczne efekty.

Alternatywa w pastelach

Często w naszych mieszkaniach i domach aranżacje wnętrz obejmują biele, beże lub stonowane szarości. To kolory, które wybieramy najczęściej, ponieważ są uniwersalne, łatwe w łączeniu, pasujące do wielu stylów i dekoracji. Jednak z biegiem czasu mogą nam się opatrzeć. Jak zaprojektować stonowane i jednocześnie nieszablonowe wnętrze? W takim przypadku warto sięgnąć po delikatne pastele. Tego typu odcienie są wyjątkowo lekkie, dzięki czemu wnoszą do pomieszczeń świeżość, harmonię i pozytywną energię. Uspokajają nastrój, kreując poczucie doskonałego komfortu. Dodatkowo, świetnie podkreślają  naturalne elementy wystroju wnętrza.
 

jadalnia-delikatne-pastele
jadalnia-delikatne-pastele

Bezproblemowa aranżacja wnętrza

Do tej pory pastele można było zobaczyć w damskiej sypialni czy pokoju dziecięcym. Teraz modne są także w nowoczesnej kuchni czy reprezentacyjnym salonie. Świetnie sprawdzają się nawet w biurze. Kolory pastelowe łatwo łączą się z neutralnymi, spokojnymi barwami, a także żywymi, mocno nasyconymi tonacjami.

Niezwykle pozytywnie wpływają na nasz nastrój, ułatwiając relaks i odpoczynek po ciężkim dniu w pracy. Optycznie powiększają oraz rozjaśniają niewielkie wnętrza, nadając im elegancji, uroku i charakteru. Warto odświeżyć swoje mieszkanie, zmieniając kolor ścian na modny pastelowy odcień. Wbrew pozorom to rozwiązanie, które przypadnie do gustu nie tylko kobietom. Niejeden mężczyzna doceni spójną stylistykę pastelowej przestrzeni.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl