Kolor Roku 2023 Tikkurila

Kolekcja Tikkurila Color Now 2023: gdy nasze życia splatają ze sobą

Wyobraź sobie Waszą wspólną historię w kolorach. Jaką barwę miał dzień, w którym spotkaliście się po raz pierwszy? Z jakim kolorem kojarzy Ci się bycie razem? Jaki odcień symbolizuje czystą radość?
Kolor Roku 2023 od Tikkurila

V413 Rosy Moment 

Ten przygaszony róż emanuje ciepłem, empatią i poczuciem więzi. V413 Rosy Moment to Kolor Roku 2023 marki Tikkurila. 

 

Kolor Tikkurila Riviera Y406
Y406 Riwiera
Gdy po przebudzeniu otwierasz oczy widzisz promienie porannego słońca tańczące na ścianie. Przyjemny, jasny, brzoskwiniowy odcień ogrzewa wnętrze Twoje i Twojego domu.
Kolor Tikkurila Magnolia H320
H320 Magnolia
Kwiaty magnolii w odcieniu głębokiego różu zachwycają swoją bujnością. Jasny i chłodny róż jest charakterystyczną barwą wiosny.
Kolor Tikkurila Wax J392
J392 Wax
Światło świecy przyjemnie migocze, rozświetlając pomieszczenie i dodając mu przytulności. Intensywny żółty odcień z delikatną nutą zieleni.
Kolor Tikkurila Kestrel L478
L478 Kestrel
Popularny odcień z intrygującym twistem- spokojny brąz okraszony nutą chłodnej czerwieni. Kestrel to kwintesencja klasyki z zaskakującym akcentem. Kolor Roku 2022 Tikkurila.
Kolor Tikkurila Aubergine X501
X501 Aubergine
W słońcu lśniąca skórka bakłażana nabiera przepięknej fioletowo-zielonej barwy. Ten kolor nieustannie zaskakuje, bo za każdym razem możesz dostrzec nieco inny odcień.
Kolor Tikkurila Grotto M449
M449 Grotto
Zaciszny zakątek porośnięty mchem w otoczeniu fontann i rzeźb. Zieleń mchu dodaje pomieszczeniu miękkości i przytulności.
Kolor Tikkurila Silk Road S440
S440 Silk Road
Połyskujący jedwab miękko faluje na wietrze. Zmysłowy, szarobłękitny odcień nada ton zarówno ścianie dominującej, jak i mniejszym elementom, takim jak panele ścienne, czy framugi drzwi.
Kolor Tikkurila Sea smoke X447
X447 Sea Smoke
Poranek we mgle nad brzegiem morza. Eteryczny odcień, z którego wschodzące słońce wydobywa nuty zieleni, szarości i błękitu. Sea Smoke wniesie do Twojej kuchni powiew nowoczesności.

Gwiazdą kolekcji Tikkurila Color Now 2023 jest kolor V413 Rosy Moment. Ale równie istotnymi elementami spajającymi kolekcję w harmonijną całość są wyraziste akcenty i jasne odcienie, które wydobywają z siebie nawzajem to, co najlepsze. 

Kolor Roku 2023 Tikkurila
Kolor Roku 2023 Tikkurila

Obok stonowanego przydymionego różu proponujemy jasne i delikatne kolory, intensywne turkusy i żółcienie oraz ciemne barwy dodające kolekcji charakteru. Wszystkie kolory idealnie do siebie pasują i można je łączyć w dowolnych kombinacjach. Pięknie prezentują się zarówno na dużej powierzchni, jak i na detalach.  

Kolekcja Tikkurila Color Now 2023 we wnętrzach.
Kolekcja Tikkurila Color Now 2023 we wnętrzach.

Mottem i inspiracją kolekcji Tikkurila Color Now 2023 jest empatia, bliskość i wzajemne zrozumienie. V413 Rosy Moment symbolizuje ulotny, ale jednocześnie intensywny, pełen mocy moment, w którym dwa życia splatają się ze sobą. Kolory uzupełniające są miękkie, delikatne i stonowane. 

Stworzyliśmy tę kolekcję, aby zachęcać do czerpania inspiracji z bycia razem i otaczania się kolorami, które zapewniają komfort i pozytywną energię. 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl