Zmiana wyglądu kuchennych szafek na szare odcienie

Ponadczasowa metamorfoza kuchni

Metamorfoza kuchni nie musi być czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Czasami wystarczy odrobina farby, aby całkowicie zmienić jej wygląd. W tej kuchni harmonijny nastrój zapewnił kolor N439 Abyss.

Kuchnia jest ‘sercem domu’, a powierzchnie w tym pomieszczeniu są szczególnie narażone na ścieranie i zabrudzenia. Ich odświeżenie na wiele lat zapewni piękny wygląd kuchni jeszcze przez wiele lat, bez potrzeby przeprowadzania remontu na większą skalę. 

Połącz chłodne i ciepłe odcienie

Zabudowa kuchni została pomalowana emalią akrylową Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40 w kolorze N439 Abyss. W zestawieniu z marmurowymi blatami i ciepłym kolorem ścian osiągnięto harmonijny i jednocześnie nietuzinkowy efekt. Łącząc chłodniejsze odcienie z delikatnymi i ciepłymi kolorami, stworzymy intrygujące rozwiązanie kolorystyczne wpisujące się w trend Clash. 
 

Metamorfoza kuchni z kontrastującymi kolorami
Zmiana wyglądu kuchni po metamorfozie frontów kuchennych

Tip! Ciekawym rozwiązaniem jest monochromatyczne zestawienie uzyskane dzięki zastosowaniu tego samego koloru na frontach szafek i uchwytach.

Wygląd kuchni w kontrastujących kolorach

Wejście do kuchni pomalowano akrylową farbą do ścian Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze H320 Magnolia.  Gdy od wejścia spoglądamy w stronę kuchni, możemy podziwiać niecodzienne połączenie przeciwstawnych kolorów przełamujące stereotypowe, bezpieczne zasady kolorystyczne.
 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl