Inspiracje dla salonu w szarej tonacji Tikkurila Deco Grey

Strefa komfortu w odcieniach szarości

 

Prywatna enklawa skąpana w odcieniach szarości to miejsce, które pozwala na ucieczkę od codziennej rutyny. Chłodna paleta kolorów sprawi, że zaczniesz doceniać ciszę, a ascetyczne dodatki i materiały wprowadzą Cię w nastrój refleksji.

Salon inspirowany komfortem i spokojem
Ściana: Tikkurila Optiva Matt 5, kolor 1955.

Strefa komfortu – urządzamy salon

Możesz go ukryć, podkreślić lub rozjaśnić – zrób z nim co zechcesz, ale koniecznie sprawdź, jak prezentuje się we wnętrzu Twojego salonu! Szary, bo o nim mowa, zapewnia niezwykłą atmosferę harmonii i równowagi. Jest bezpieczny oraz wyjątkowo spokojny. Prezentuje indywidualny charakter przestrzeni w modnym domu. Może przybierać wiele odcieni, zaskakując Cię o różnych porach dnia czy roku. Ubierz salon w elegancki szary kolor, a na pewno zachwyci Cię ostateczny efekt Twojej pracy.

 

Jak wykorzystać odcienie szarości w aranżacji wnętrz?

Szary kolor spotyka się dziś niemal we wszystkich pomieszczeniach. Coraz częściej gości nawet w propozycjach wystroju wnętrza sypialni, gdzie jeszcze kilka lat temu nie był mile widziany. Stosuje się różne odcienie tej barwy – od popielatego, aż po srebrny. Nie tylko ściany warto ubrać w szarość. Doskonałym wyborem będą również odpowiednio dobrane meble  – tradycyjne, ale niezwykle szykowne, nadadzą pomieszczeniom stylowy klimat.

Mieszanka tekstur, takich jak chropowate obicie sofy czy idealnie gładki blat szarego stolika kawowego ożywi wnętrze Twojego domu, jednocześnie gwarantując wyciszenie i relaks. Dzięki szarościom każde pomieszczenie wydaje się wyjątkowo otwarte, przestronne, pełne równowagi. Zwróć uwagę również na oświetlenie – niech promienie słońca odbijają się o srebrne dodatki, a sztuczne światło tańczy na powierzchni popielatych mebli.

 

Modne inspiracje – salon skąpany w odcieniach szarości

Ciemnoszare ściany w salonie połączone z zielenią roślin w doniczkach oraz drewnianą podłogą to uniwersalna inspiracja, która sprawdzi się w każdym stylu aranżacyjnym. 
 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl