skrzynki-balkonowe-Tikkurila
Stwórz miejski ogród na balkonie

Miejskie ogrodnictwo to modny trend, który z pewnością pozostanie z nami na dłużej.  Udekoruj swój balkon skrzynkami wypełnionymi bujną roślinnością.  Drewniane skrzynki możesz pomalować impregnującą lakierobejcą , która oprócz waloru dekoracyjnego zapewni także trwałą ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.

Z balkonu do kuchni.  Droga z ogrodu na talerz nigdy nie była krótsza.  Miejska uprawa warzyw i ziół doskonale sprawdza się na balkonach, dachach budynków i parkingów.  Od Hong Kongu po Nowy York, mieszkańcy metropolii coraz chętniej próbują samodzielnie hodować rośliny uprawne.

Jedzenie prosto z miejskich ogródków

W miastach rośliny jadalne mogą być uprawiane  w domach, w doniczkach oraz na wielką skalę w ogrodach i farmach zlokalizowanych  w przestrzeni miejskiej.  I Ty również możesz spróbować takiej uprawy na swoim balkonie lub w kuchni.

Uprawiając rośliny w doniczkach na balkonie czy w ogródku, warto zadbać o ich estetyczny wygląd oraz zabezpieczyć przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Lakierobejca Tikkurila Valtti Plus Complete spełnia obie te funkcje. Dostępna jest w ośmiu  modnych kolorach: klasycznej bieli, czerni, popielatej szarości, jasnych odcieniach sosny, dębu i teku, a także ciemniejszych tonacjach, jak orzech oraz palisander.

Ożywcza zieleń ziół pięknie eksponuje się na tle hebanowych skrzynek.
Zrównoważone życie w mieście

Miejskie ogrodnictwo to krok ku zrównoważonemu życiu w miejskiej przestrzeni.  Zielone dachy chłoną wodę deszczową i chronią przed powodziami, a w gorące, słoneczne dni zabezpieczają budynki przed przegrzaniem.  Dodatkowo, ogrody na dachach i miejskie uprawy mają dobroczynny wpływ na jakość powietrza w mieście.

Samodzielne wytwarzanie żywności to hobby dające wiele przyjemności, a dodatkową jego korzyścią jest pozytywny wpływ na zdrowie. Produkty z własnego ogródka gwarantują dobrą jakość i świeżość.  Zerwanie z krzaka pierwszych w sezonie truskawek lub papryczek chilli to chwile dostarczające mnóstwo satysfakcji.

Stwórz swój własny miejski ogródek

Bez względu na to gdzie mieszkasz,  w centrum miasta czy na przedmieściach, możesz stworzyć swój własny mały ogródek.  Dzięki naszym niezawodnym produktom do drewna Twój miejski ogród nabierze wyjątkowego wyglądu.

Pomaluj skrzynkę na rośliny lakierobejcą Tikkurila Valtti Plus Complete:

1. Dokładnie wymieszaj lakierobejcę  przed użyciem i powtarzaj tę czynność w trakcie malowania.

2. Nałóż dwie warstwy produktu wcierając go wzdłuż włókien drewna pędzlem lub gąbką unikając nakładania się warstw na siebie.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.