Sypialnia w kolorach bieli Tikkurila off-white Lotos

Sypialnia w tonacji off-white - kolor Lotos

Kolekcja Tikkurila Optiva White
Harmonia i swoboda

Nowoczesne i przestronne pomieszczenia bogate w drewniane akcenty wymagają koloru, który stworzy z nimi harmonijne uniwersum. Lekko złamana biel gustownie podkreśla naturalne tonacje różnych odcieni brązu, a także czystej bieli. Optyczne powiększenie pomieszczenia to efekt, który dodatkowo maksymalizuje poczucie swobody w każdym wnętrzu.

Nowoczesna sypialnia i kolory w harmonijnych odcieniach

Można by odnieść wrażenie, że sypialnia urządzona głównie na biało będzie zbyt sterylna, ale w rzeczywistości paleta najjaśniejszych kolorów jest bardzo wszechstronna. Biel to doskonały wybór w przypadku pomieszczeń, które muszą gwarantować kojący, ułatwiający odpoczynek nastrój. Sypialnia, wykorzystująca białe kolory, jest spokojna, świeża i dobrze współgra z każdym stylem lub motywem dekoracyjnym.

Eleganckie akcenty

Na ścianach sypialni będącej enklawą spokoju doskonale sprawdzi się zgaszona biel. Dobrze przełamać ją wyrazistym akcentem. Znakomitym rozwiązaniem będzie ciemnobrązowe drewno, które pozwoli łagodnie przejść również do czarnych dodatków. Pomalowane ciemnym kolorem duże ramy okienne stanowią bardzo wyrazisty i niezwykle designerski dekor. Zapraszają do wnętrza dużo światła i równocześnie budują bardzo elegancki styl.

Podobne odcienie

Sypialnia, w której w przemyślany sposób połączysz kontrastujące kolory będzie ułatwiać zasypianie oraz dodawać energii o poranku. Jak jeszcze poprawić jej funkcjonalność, gdy jest nie tylko miejscem do spania, ale i np. garderobą czy gabinetem do pracy? W takim przypadku ważna jest jak największa przestrzeń.

By optycznie powiększyć rozmiary sypialni możesz wykorzystać nie tylko złamaną biel, ale i inne odcienie tej barwy. Lekko połyskujące fronty szafek w klasycznym białym kolorze dodadzą głębi pomieszczeniu, znakomicie odbijając światło. Duże znaczenie ma sufit – on także powinien być utrzymany w jasnej tonacji, by sprawiać wrażenie, że w Twojej sypialni jest miejsce zarówno na relaks, jak i kreatywne działanie.
 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl