Chłodne i spokojne zielenie

Zieleń ma mnóstwo odcieni, które pasują do różnorodnych aranżacji i stylów wnętrz.

Przestrzeń, która zaprasza

Dzięki kolorom X442 Spa i H441 Trade wind, już od samego wejścia możesz odczuć relaksującą i spokojną atmosferę domowego wnętrza. Delikatne kontrasty i minimalistyczny wystrój koją zmysły i pozwalają na odprężenie.
Ściany zostały pomalowane matową farbą Tikkurila Optiva Nature 5  dzięki której powierzchnia nie tylko uzyskała piękny, aksamitny wygląd, ale również jest łatwa w utrzymaniu w czystości.  

ściana w kolorze jasnej zieleni

Orzeźwiający niebiesko-zielony odcień do sypialni

Chłodny niebiesko-zielony kolor do sypialni, dzięki któremu zapanują w niej idealne warunki do relaksu i regeneracji. Odcienie jasnej zieleni i błękitu ukoją Cię jak kołysanka, którą pamiętasz z dzieciństwa. Ściana na pierwszym planie została pomalowana w odcieniu F452 Angelica, a na drugim - w kolorze H441 Trade wind. Przetestuj ten kolorystyczny duet zamawiając próbki kolorów.

Sprawdź testery w naszym sklepie online

Wiosna w domu przez cały rok

Jasnozielone kolory wybrzmiewają w domu obecnością wiosny przez cały rok. Poczuj ich orzeźwiający i lekki przywołując w pamięci śpiew ptaków i innych odgłosów natury. Ściana na pierwszym planie pomalowana została na kolor F383 Taffeta, a na drugim na odcień V449 Jade. Uzupełnij wiosenny nastrój zielenią kwiatów i ciesz się świeżością, która odpręża i koi zmysły.

Colour master app

Przetestuj chłodne i spokojne zielenie w swoich czterech ścianach

Sprawdź popularne odcienie zieleni w swoim domu dzięki aplikacji Tikkurila Colour Master. Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości możesz zobaczyć nasze kolory na Twoich ścianach.

Pobierz teraz i uwolnij swoją kreatywność.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl