Relaksujący niebieski do salonu lub sypialni

Odprężający, elegancki błękit z domieszką szarości to idealny wybór do jadalni, ale także do sypialni.

Relaksujący błękit na ściany do salonu lub sypialni

Zaproś przyjaciół na kolację, zadbaj o nastrojowe światło i włącz ulubioną składankę chilloutowych melodii. Przytulnie, przyjemnie i relaksująco — wprost wymarzony przepis na piątkowy wieczór. 

Błękity, które w pierwszej kolejności kojarzą się z sypialnią, będą także świetnym wyborem do salonu. Polecamy zwłaszcza wyjątkowo stylowy odcień V431 Sandman o zdecydowanym, a jednocześnie stonowanym charakterze.

Relaksujące błękitne bity

Błękitny odcień na ścianie salonu to V431 Sandman.

Ściana pomalowana w odcieniu V431 Sandman.

Błękit do sypialni lub garderoby

Błękit V431 Sandmanbędzie pięknie prezentował się także w sypialni i garderobie. Ten błękit ma moc, a jednocześnie działa kojąco i uspokajająco. Wybierając odcień farby na ścianę warto pamiętać o tym, że im większa jest pomalowana powierzchnia, tym kolor wydaje się intensywniejszy i bardziej wyrazisty. Aby uniknąć niepożądanych efektów, przetestuj kolor na powierzchni, którą zamierzasz pomalować.

Błękit do wnętrz w stylu klasycznym i eklektycznym

Błękit świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach w stylu klasycznym, jak i eklektycznym.

Podstawowe elementy wystroju tej jadalni są bardzo wyraziste. Błękitno-szara ściana w kolorze V431 Sandman i bordowe obicia krzeseł to połączenie wszystkiego co najlepsze w stylu klasycznym, natomiast kolory i detale na stole dodają aranżacji ciekawej energii.

Błękitny odcień to dobry wybór, jeżeli planujemy nadać drugie życie meblom. Wśród eksperymentalnych błękitów nie mogło zabraknąć jasnego i wyrazistego akcentu w kolorze niezapominajki. Jasnożółty odcień na ścianie w tle to F300 Camelia.
W tej aranżacji prym wiodą starannie dobrane meble i elementy wystroju w stylu retro. Wypróbuj emalię do drewna Tikkurila Everal Aqua w kolorzeH353 Forget me not i postaw kropkę nad 'i' burgundowym akcentem M339 Tango. Ściana w tle została pomalowana w tym samym odcieniu H353 Forget me not.

 

Błękit daje nieograniczone możliwości dekoracyjne

Ściana na pierwszym planie została pomalowana szaroniebieskim odcieniem G490 Prince, a ściana w tle kolorem F300 Camelia.

Ściana i krzesło zostały pomalowane w kolorze H353 Forget me not. 

colour master app

Zobacz nasze relaksujące błękity na swoich ścianach dzięki Tikkurila Colour Master

Testuj popularne odcienie błękitu w swoim domu korzystając z aplikacji Tikkurila Colour Master.

Pobierz aplikację już teraz i puść wodze fantazji.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl