wnętrze w kolorze roku 2023 Tikkurila V413 Rosy Moment

Porady i inspiracje - broszury i poradniki

Zapraszamy do zapoznania się z broszurami i poradnikami przygotowanymi przez ekspertów Tikkurila. Oprócz praktycznych porad dotyczących malowania i zastosowania produktów zamieszczone są w nich także nowości i pomysły na aranżacje.

 

 

katalog insporacji Tikkurila 2022

Nowa gama inspiracji

Bogata przestrzeń kolorystycznych trendów otwiera przed nami nowe możliwości. Katalog inspiracji Tikkurila będzie przewodnikiem w tej barwnej podróży. Zapraszamy do lektury!

Katalog Inspiracji Tikkurila 2022

katalog inspiracji Tikkurila 2021

W barwach nadziei

Bogactwo kolorów i inspiracji, poszukiwanie harmonii i optymizmu w niespokojnym świecie – tegoroczny katalog inspiracji Tikkurila poszerza nasze horyzonty kolorystycznej wrażliwości.

Katalog Inspiracji Tikkurila 2021 >>

Tikkurila-Kids-Style-broszura

Kolekcja Tikkurila Kids Style

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Tikkurila Kids Style >>

Tikkurila-W-ogrodzie-broszura

Ochrona i dekoracja Twojego ogrodu. Wyjdź z pięknem na zewnątrz!

Witaj w świecie Tikkurila, w którym o piękne przedmioty dbamy ze szczególną uwagą. W tym katalogu podzielimy się z Tobą naszą wiedzą w zakresie ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych, metalowych i betonowych, które w formie np. mebli, altan, pergoli lub chodników, stanowią elementy dekoracyjnej przestrzeni wokół Twojego domu.

Tikkurila w ogrodzie >>

 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl