Tikkurila Colour Master to aplikacja, dzięki której łatwo wybierzesz kolor do swojego wnętrza

Tikkurila Colour Master - wirtualny tester kolorów

Przedstawiamy Tikkurila Colour Master – naszą nową aplikację, dzięki której zaprojektujesz metamorfozę, która odwzoruje Twoje marzenia o pięknym wnętrzu. W jednym miejscu znajdziesz mnóstwo pomysłów i porad, jak stworzyć aranżację w doskonale dopasowanej kompozycji kolorystycznej. 
Tikkurila Colour Master – gdy kreatywność łączy się z rzeczywistością

Szukasz nowego, inspirującego koloru lub planujesz malowanie? A może po prostu chcesz sobie poprawić samopoczucie zagłębiając się w świat pięknych barw? Wypróbuj naszą nową aplikację Tikkurila Colour Master bez względu na okazję!

Zobacz, jak kolory Tikkurila prezentują się na ścianach w Twoim domu tworząc wizualizacje oparte na technologii rozszerzonej rzeczywistości. Zainspiruj się i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami kolorystycznymi. Odkrywaj palety barw z Twojego otoczenia.

Tikkurila Colour Master to aplikacja, dzięki której możesz łatwo testować kolory na swoich ścianach

Wizualizuj swoje pomysły na kolorowe wnętrza

Przy współpracy z naszymi ekspertami stworzyliśmy aplikację Tikkurila Colour Master, która jest zarówno źródłem inspiracji jak i platformą, dzięki której można łatwo i szybko zwizualizować nawet najbardziej szalone pomysły na barwne kompozycje.

 

Zachęcamy do nieskrępowanej zabawy kolorami oraz do zapoznania się z inspirującymi treściami, które z pewnością pobudzą wyobraźnię i pozwolą na realizację niezwykłych aranżacji.

 

Pobierz aplikację z App Store >>

 

Pobierz aplikację z Google Play >>

Baw się kolorami i znajdź ten idealny 

Błyskawiczne zmień kolor ścian i sprawdź na wizualizacji, czy dobrze czujesz się w otoczeniu delikatnych żółcieni, uspakajających błękitów czy może zieleni w stylu boho. Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości możesz przyjrzeć się, jak wybrane odcienie będą faktycznie prezentować się w Twoich wnętrzach.

 

Załaduj zdjęcie, wybierz kolor i oceń efekt w rzeczywistości rozszerzonej. Możesz również zapisać wizualizację, aby wrócić do niej później.

 

Twoją uwagę przykuł intrygujący zestaw barw w ulubionej kawiarni? Kreator palet to funkcjonalność zaprojektowana z myślą o takich właśnie momentach. Zrób zdjęcie, odczytaj z niego kolory, utwórz paletę ulubionych barw i sprawdź propozycje pasujących odcieni ze wzorników Tikkurila.  

Jak działa aplikacja?

Zależało nam, aby aplikacja Tikkurila Colour Master była jak najprostsza w obsłudze, aby inspirowała i pozwalała łatwo wizualizować pomysły kolorystyczne.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów instruktażowych prezentujących najważniejsze funkcjonalności aplikacji i demonstrujących ich użycie. 

 

Tikkurila Colour Master to aplikacja naprawdę łatwa i przyjazna w użytkowaniu! 

Zapraszamy do świata inspiracji Tikkurila!

Aplikacja Tikkurila Colour Master jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

 

Pobierz aplikację z App Store >>

 

Pobierz aplikację z Google Play >>

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl