Renowacja - impregnacja i malowanie kostki brukowej

Podjazdy, patia czy też ścieżki wykonane z kostek brukowych lub płyt betonowych stanowią nieodłączny element spełniający nie tylko funkcję użytkową, ale również dekoracyjną przestrzeni wokół naszego domu. Z czasem jednak, ze względu na dużą eksploatację oraz ciągłą ekspozycję na zmienne warunki pogodowe, ich kolor blaknie i szarzeje, wpływając tym samym negatywnie na wygląd otoczenia. Nie musimy ich wtedy koniecznie wymieniać. Możemy natomiast przeprowadzić renowację zniszczonej powierzchni. Wystarczy zastosować impregnat Tikkurila Patio, który przywróci jej świeży wygląd.

Estetyka i bezpieczeństwo

Tikkurila Patio dostępna jest w 11-tu atrakcyjnych kolorach. Bejca wyrównuje i pogłębia kolor oraz
podkreśla naturalną strukturę betonu, jednocześnie wnikając w nią głęboko. To właśnie dlatego pomalowana powierzchnia nie staje się śliska i jest bezpieczna dla domowników.

Nowoczesny wygląd

Odcienie szarości stanowią  w ostatnim czasie bardzo modny akcent stosowany nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz pomieszczeń. Są neutralne w odbiorze, dlatego doskonale się wpisują w nowoczesne jak i tradycyjne style architektoniczne. Bejca Tikkurila Patio pozwoli nam odświeżyć kolor powierzchni betonowych, abyśmy się mogli cieszyć ich pięknem przez długie lata. W przypadku szarej kostki istnieje także możliwość zmiany koloru.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.