wnętrze w kolorze musztardowym Tikkurila

3 pomysły kolorystyczne, aby jesienią Twój dom stał się przytulną enklawą

Coraz niższe temperatury na zewnątrz oznaczają, że nieuchronnie nadchodzi jesień i naturalnie więcej czasu zaczynamy spędzać w domu. Jest to dobra okazja, aby przyjrzeć się swoim ścianom i zastanowić się nad odświeżeniem wnętrza.

Może Twój salon lub sypialnia potrzebują nowego, ciepłego koloru, który będzie dobrze wyglądał przez cały rok?
Gdy otoczysz się odpowiednimi barwami, zapal kilka świeczek, weź koc, kubek ciepłej herbaty i dobrą książkę. W ten oto sposób jesteś w pełni gotowy na jesienny sezon. 

ściana w kolorze musztardowym Tikkurila

1. Ciepły żółty

Tonacje złotych żółcieni sprawiają, że przestrzeń staje się ciepła i przytulna. Zainspiruj się kolorystyką jesiennych liści i przenieś naturę do domu. L396 Beeswax to ciepły, nasycony żółty z nutą brązu.
 

sypialnia w szałwiowym kolorze

2. Postaw na szałwię

Jeśli szukasz jaśniejszej zieleni o nieco mniejszej intensywności, sięgnij po M495 Arctic Willow. Ten spokojny i nastrojowy odcień można łatwo połączyć na przykład z brązowymi i czerwonymi tonacjami. Szałwiowy zielony wygląda szczególnie pięknie, gdy dzień ma się ku schyłkowi.

sypialnia w granatowym odcieniu Tikkurila

3. Przygaszony niebieski

Jesień spędzona w tak przytulnym miejscu z pewnością pozwoli w dobrym nastroju czekać na nadejście wiosny.  Głęboki, granatowy N429 Denim to wyciszony, ale intensywny kolor, który uwielbia towarzystwo ciepłych odcieni beżu i brązu. Pomaluj swoją sypialnię w tonacji N429 Denim i ciesz się spokojnym snem.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl