wnętrze w stylu boho w kolorze Tikkurila X459

Domowe biuro w stylu boho

Pracujesz w domu i zastanawiasz się, jak stworzyć miłą i zaciszną atmosferę w swoim miejscu pracy? Postaw na ciepłe kolory ziemi!

Kolekcja Tikkurila Feel the Color obejmuje sześć stylów wnętrzarskich ze starannie dobranymi paletami kolorów. Styl boho rozpoznasz po ciepłej, nasyconej kolorystyce i zastosowaniu naturalnych materiałów. Świetnie pasuje do domowego biura. W małych przestrzeniach tworzy komfortową, przyjacielską atmosferę, a do większych pomieszczeń wprowadza ciepło i przytulność. Z palety barw stylu boho możesz wybrać bardziej nasycone tonacje z głębokim kolorem podstawowym lub naturalne, delikatne warianty. Unikaj monochromatycznych rozwiązań i trzymaj się ciepłej kolorystyki.

kącik do pracy w kolorze beżu

Wypełniony delikatnością kącik do pracy 

W tym małym biurowym kąciku ściany zostały pomalowane na ciepły beżowy kolor X459 Dream, który jest jednym z kluczowych odcieni stylistyki boho. Jasno-beżowy odcień nadaje przestrzeni delikatności, a cała aranżacja emanuje harmonią i przemyślanym designem. Ciepły kolor ścian w połączeniu z dekoracjami wykonanymi z materiałów organicznych tworzą relaksującą atmosferę, która nie zdarza się często w tradycyjnych przestrzeniach biurowych.

Starannie dobrane detale, takie jak elementy rattanowe i ceramiczne zacierają typowo biurowy styl, a dzianinowe dodatki np. poduszki dodają wnętrzu miękkości. Aranżując miejsce pracy należy zadbać o prawidłowe oświetlenie. Miękkie klosze, oświetlenie pośrednie i materiały organiczne jak np. lampki z papieru ryżowego, świetnie sprawdzą się w kreowaniu wystroju w stylu boho.

styl boho w domowym biurze

Zwróć uwagę na szczegóły

Przestrzenie biurowe zwykle pozbawione osobistych przedmiotów dają wrażenie chłodu i dystansu. Starannie dobrane dekoracje i dodatki posiadające wartość sentymentalną są istotną częścią stylu boho i tworzą swobodny i jedyny w swoim rodzaju, charakterystyczny wystrój. Wyraź swoją osobowość eksponując elementy, które są dla Ciebie ważne.

Aby stworzyć wygodną, bezstresową przestrzeń do pracy, zalecamy użycie farby Tikkurila Optiva Nature 5, dzięki której uzyskasz matowe, miłe w dotyku wykończenie powierzchni.

domowe biuro w beżu

Aby stworzyć wygodną, bezstresową przestrzeń do pracy, zalecamy użycie farby Tikkurila Optiva Nature 5, dzięki której uzyskasz matowe, miłe w dotyku wykończenie powierzchni.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl