Sypialnia w stylu Modern

Tikkurila Feel the Color - Modern

Minimalizm i funkcjonalność - piękno w czystej formie

Nowoczesny styl jest minimalistyczny, co nie znaczy, że sterylny i mało ekscytujący. Proste, neutralne elementy w połączeniu z dobrze przemyślanymi mocnymi akcentami stworzą nowatorską paletę kolorów.

W nowoczesnych wnętrzach funkcjonalność i forma świetnie ze sobą współgrają. Aspekt funkcjonalności staje się szczególnie wyrazisty, gdy wystrój pomieszczenia stanowi tylko kilka uważnie dobranych przedmiotów.

 

Wnętrze w kolorach w stylu Modern

Minimalistyczne otoczenie oznacza, że wszystkie oczy skierowane będą na Twoje ulubione detale, a więc jest to świetna okazja, aby wyrazić siebie! Jasne, neutralne barwy w połączeniu z kolorystycznym akcentem będą stanowiły idealne tło do zaprezentowania wyjątkowego dzieła sztuki, oryginalnej formy oświetlenia lub designerskiego mebla. Jeżeli jesteś wyznawcą totalnego minimalizmu, wystarczy odpowiednio wyeksponowany detal w wyrazistym kolorze, aby ciekawie zaaranżować najskromniejsze wnętrze.

Postaw na akcent kolorystyczny

W nowoczesnych wnętrzach najlepiej będą prezentować się duże powierzchnie w neutralnych odcieniach z minimalistycznymi lecz wyrazistymi akcentami kolorystycznymi. Zdecydowane barwy wprowadzą do wnętrza energetyczny klimat. Jeżeli jednak chcemy zbudować we wnętrzu bardziej wyważony nastrój, sięgnijmy po monochromatyczną paletę kontrastujących tonacji.

Spróbuj namalować na ścianie wzory lub wyraziste linie wybierając kolory z palety Tikkurila Feel the Color Modern. Dobierz odpowiednie dodatki, aby zapewnić spójność aranżacji całego pomieszczenia.

Wykorzystanie palety kolorów modern
Ciekawe zestawienie kolorów
Sypialnia w kolorach modern
Detale w stylu Modern

Paleta kolorów w stylu Modern

Wybierz jasne, neutralne odcienie F497 Paper, F487 Feather lub Y487 Piazza albo dodaj głębi lub kontrastu sięgając po K487 Calcite lub X499 Granite. Wyraziście podkreśl nowoczesność wnętrza z kolorami  M323 Hearts lub S302 Grapefruit -  wyrafinowanymi odcieniami czerwieni i żółcienia.

 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl