Paleta kolorów Nostalgic w aranżacji

Tikkurila Feel the Color - Nostalgic

 

W nostalgicznych wnętrzach przeszłość wita się z tym, co nowe. Stonowana paleta kolorów Tikkurila to mieszanka kultowych odcieni z przeszłości, idealna do uzyskania właściwego nastroju. Stylowe dodatki przywołują minione czasy, a dyskretne współczesne detale przypominają nam, że to wszystko dzieje się tu i teraz.

Barwy z nostalgicznej kolekcji Tikkurila Feel the Color Nostalgic są ponadczasowe, wiec śmiało można wrócić do przeszłych trendów i wybrać swoje ulubione odcienie ze stonowanej palety kolorów ziemi. Zainspiruj się zarówno łagodnymi odcieniami piasku oraz brązami, jak i zgaszonymi zieleniami i czerwieniami. 

Paleta kolorów Nostalgic w aranżacji
Aranżacja w kolorach Nostalgic
Wnętrze w kolorach Nostalgic
Połączenie starego z nowym tworzące wyjątkową, osobistą przestrzeń

Poddaj się urokowi wnętrz z lat 60. i 70. i zdecyduj się na nieco bardziej odważne rozwiązania. Styl nostalgiczny we wnętrzach charakteryzuje się ciepłą, stonowaną kolorystyką i pięknym, ponadczasowym designem. Niebanalna przestrzeń zostaje stworzona poprzez połączenie starego z nowym. Duch retro może przejawiać się w detalach i elementach dekoracyjnych wystroju. Nowoczesne meble uzupełniające aranżację spowodują, że powstanie wyjątkowa, osobista przestrzeń.

Wnętrze z wykorzystaniem palety kolorów Nostalgic
Paleta kolorów w stylu Nostalgic

Jeżeli planujesz stworzyć we wnętrzach subtelny, harmonijny nastrój wybierz jasne odcienie X394 Expance, H456 Straw oraz X457 Apatite z palety Tikkurila Feel the Color Nostalgic. Bardziej odważne propozycje kolorystyczne reprezentują zdecydowane barwy N405 Terracotta, L396 Beeswax oraz M386 Amazon.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl