Wnętrze w kolorach w stylu Eclectic

Tikkurila Feel the Color - Eclectic

Niepohamowana zabawa stylem

Duszą eklektycznego stylu jest zabawa i tworzenie zaskakujących kombinacji. Beztroskie, żywe kolory łączą się w słoneczną paletę, przygotowaną z myślą o tych, którzy nie lubią brać wszystkiego na serio. Eklektyczne wnętrza są stałym źródłem inspiracji – w nich zawsze będziemy mieli coś nowego i ekscytującego do przeżycia!

Dla wyznawców stylu eklektycznego dom jest jednocześnie miejscem zabawy. Życie jest zbyt krótkie, aby spędzać czas w precyzyjnie zaprojektowanych, wyważonych pomieszczaniach. Wnętrza powinny emanować radością, dlatego warto postawić na odważne rozwiązania kolorystyczne i zaufać własnemu instynktowi.  

Chcąc urządzić mieszkanie w stylu eklektycznym, zapomnijmy o wszelkich zasadach, kierujmy się uczuciem. Jeżeli według Ciebie powstanie interesujące, inspirujące, radosne wnętrze, to znaczy, że osiągnąłeś zamierzony efekt. Wesołe, promienne kolory wprowadzą do domu pozytywną energię, a uzupełnione o niebanalne meble i dodatki stworzą w pomieszczeniu wyjątkowy wystrój.

Wnętrze w kolorach w stylu Eclectic
Żywe barwy i brawurowe połączenia

Spodziewaj się niespodziewanego

We wnętrzach w stylu eklektycznym znajdziesz zaskakujące kolory ram okiennych, listew przypodłogowych, mebli oraz odważne tonacje na powierzchniach, na których zwykle dominują neutralne odcienie. Czujesz, że przyszedł czas na kolor różowy? Wprowadź go do swojego domu!

Oprócz eksperymentowania z kolorami, wykorzystaj możliwości, jakie daje ci zestawianie różnorodnych tekstur i powierzchni o różnym stopniu połysku. Żongluj kontrastem pomiędzy połyskiem i matem, łącz ekscentryczne tonacje z ulubionymi dodatkami.

 

Wykorzystanie palety kolorów Eclectic
Przedpokój w kolorach w stylu Eclectic
Wnętrze w stylu Eclectic

 

 

wnętrze-w-stylu-eklektycznym-Tikkurila-Feel-the-Color-Eclectic

Paleta kolorów w stylu Eclectic

W tej palecie nie znajdziesz beżów. Bazę stanowią tutaj jasne i słoneczne odcienie takie jak K503 Palace, H300 Lemonade oraz Y383 Cucumber, które świetnie sprawdzą się na dużych powierzchniach.

Odważ się na akcenty kolorystyczne H353 Forget me not, K319 Flamingo, M339 Tango lub L392 Ducato.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl