Salon inspirowany paletą kolorów Tikkurila Feel The Color Classic

Tikkurila Feel the Color - Classic

Ponadczasowa harmonia skąpana w spokojnych, neutralnych barwach

Ponadczasowe, klasyczne wnętrze urzeka swoim ciepłem i autentycznością. Harmonijna paleta kolorów łączy neutralne barwy z kontrastowym akcentem, tworząc aurę spokoju i przytulny klimat wnętrza. Przekonaj się, że „klasyczny” nie znaczy „nudny”!

Marzysz o ponadczasowym wnętrzu? Wprowadź do swojego domu odrobinę klasyki wybierając delikatne tonacje beżu, jasnej szarości i bieli. Odpowiedni wybór kolorów znajdziesz w palecie Tikkurila Feel the Color Classic, w której połączono naturalne barwy z elegancką ciemną szarością, brązem i czerwienią.

Zainspiruj się i wprowadź do swojego życia klasyczną harmonię.

Przytulna sypialnia z paletą kolorów Tikkurila Feel The Color

Spokojna atmosfera i wyważony wystrój wnętrz

Pozwól, aby taka sama naturalna kolorystyka pojawiła się zarówno na ścianach, jak i na meblach i akcesoriach. W ten sposób stworzysz we wnętrzach harmonijną atmosferę, która sprzyja wyciszeniu.  

Klasyczny wystrój wnętrz emanuje dostojnością i pewnością siebie. Neutralne kolory w pomieszczeniu stanowią idealne tło dla wyrafinowanych dzieł sztuki i eleganckich mebli. Aby zapewnić harmonijną przestrzeń, postaw na ponadczasowe meble, interesujące tekstury i miękkie dodatki.

Aby zachować we wnętrzach przyjemny, lekki klimat, zastosujmy w nich jasną, czystą kolorystykę i zwróćmy uwagę na odpowiednie zestawienie elementów dekoracyjnych. Delikatny minimalizm i dostojny styl klasyczny idealnie ze sobą współgrają.

Inspiracje kolorystyczne zaczerpnięte z naturalnych materiałów

Wnętrze w klasycznej aranżacji jest jednocześnie wytworne i przytulne. Oprócz neutralnych tonacji kluczową rolę w klasycznym stylu odgrywa zastosowanie naturalnych surowców. Wybierając kolory, zainspiruj się pięknymi i ponadczasowymi materiałami, takimi jak drewno, marmur czy bawełna.  Kolor ścian podkreśl białymi listwami przypodłogowymi i dobierz delikatne akcesoria i romantyczne dodatki, aby dodać wnętrzu szyku.

Aranżacja w kolorze z palety barw Tikkurila Feel The Color - Classic
Sypialnia w eleganckich granatach i brązach

 

 

Aranżacja z paletą kolorów w stylu Classic

Paleta kolorów w stylu Classic

Ponadczasową harmonię w klasycznym stylu uzyskasz z kolorami X486 Median, F485 Damask oraz TIKB Tikkurila Beige.

Uwagę przyciąga ściana z przemyślanym akcentem kolorystycznym. Neutralne barwy połącz z kolorami L481 Silhouette, M425 Beetroot lub S500 Surf. Ciemniejsze tonacje dodadzą do klasycznego wystroju piękny efekt kontrastu.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl