Metamorfoza kuchni z farbami Tikkurila

Metamorfoza kuchni

Przyjemnie urządzona kuchnia inspiruje do podejmowania kulinarnych wyzwań. Jeżeli marzysz o zmianie w swojej kuchni, sięgnij po farby Tikkurila i nadaj pomieszczeniu kompletnie nowy wygląd. Twoje szafki, glazura czy grzejnik zmienią się nie do poznania. Podejmiesz wyzwanie?

Wystrój kuchni często pozostaje taki sam przez lata, a przecież wysoka funkcjonalność tego pomieszczenia zasługuje na odrobinę stylu i szyku. Jeśli jest ona daleko w tyle za aktualnymi trendami, możesz wprowadzić kilka prostych zmian, aby ożywić całe wnętrze. Przeprojektowanie kuchni często wiąże się z wysoką ceną. Wymaga skuwania starych płytek, zamawiania nowych szafek i sprzętów AGD. Jednak całą tą przestrzeń można błyskawicznie odświeżyć, zmieniając jedynie dwa lub trzy elementy.

Pomaluj ściany

Malowanie ścian jest pewnie jedną z pierwszych rzeczy, które przychodzą na myśl, gdy marzy Ci się metamorfoza kuchni. Pamiętaj, że dużą zmianę może przynieść nawet jedna pomalowana ściana w pomieszczeniu. Zbyt wiele bieli? Pokryj fragment pomieszczenia oryginalnym kolorem. Natychmiast ożywisz całe wnętrze. Szafki kuchenne stały się przestarzałe i nudne? Pomaluj ścianę, na której wiszą w wyrazistym odcieniu, na przykład granatowym lub grafitowym, aby uzyskać natychmiastowy efekt głębi i wyrafinowania.

Dodaj rośliny

Rośliny szczególnie dobrze radzą sobie w kuchniach z dostępem do naturalnego światła, wpadającego przez okna. Ustaw je blisko zlewu, a nigdy nie zapomnisz ich podlać. Wszystkie najlepsze produkty pochodzą bezpośrednio z ziemi, więc rozsądnym wyborem będzie wypełnienie kuchni roślinami jadalnymi, np. świeżymi ziołami.

Odnów sprzęt

Wymieniane lub renowacja szafek kuchennych może wymagać dużo pracy i często nie jest dobrym rozwiązaniem dla najemców lub właścicieli domów, którzy mają ograniczony budżet. Twoje szafki kuchenne mogą być natychmiast ulepszone poprzez proste odmalowanie lub dodanie nowego, charakterystycznego elementu, jak np. nowe uchwyty. Zmień swoje szuflady w dzieła sztuki za pomocą szklanych gałek w stylu vintage lub postaw na wyrafinowany wygląd dzięki nowym błyszczącym metalowym uchwytom.
 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl