Sypialnia niebiesko-zielonych farbach Tikkurila

Gdy nadejdzie sen

Ciemne farby do sypialni kreują przytulną, kuszącą i spokojną atmosferę. Aranżując przestrzeń do odpoczynku nie warto rezygnować z odważnych pomysłów. Ciemniejsze odcienie w połączeniu z łagodnym oświetleniem i odpowiednim wyposażeniem stworzą bardzo eleganckie, pełne szyku wnętrze.

Sypialnia niebiesko-zielonych farbach Tikkurila
Ściany: farba do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3 , kolory K498 Haven i N439 Abyss.

Jasny czy ciemny?

Zarówno latem, jak i zimą, ciemne kolory farb do sypialni są świetnym rozwiązaniem do pomieszczeń, w których nie ma zbyt wiele naturalnego światła dziennego, czy to z powodu braku okien, czy ekspozycji na północ. Tym razem oprzyj się pokusie rozjaśniania pokoju takimi kolorami jak biały, beżowy czy delikatny róż. Wydaje się to logicznym działaniem, ale nie zawsze się sprawdza – barwy te w naturalnie ciemnym pokoju będą wyglądać matowo i szaro. Zamiast tego zwróć uwagę na mocne strony pomieszczenia i wykorzystaj brak światła na swoją korzyść.

Zanurz się w głębokich zieleniach lub subtelnych szarościach. To kolory, które komfortowo otulą Cię każdej nocy.

Nowoczesny czy klasyczny?

Eksperymentuj nie tylko z kolorami, ale i materiałami. Im więcej oryginalnych poduszek, tym przestrzeń będzie wydawać się bardziej przytulna. Doskonałą równowagą dla głębokiej zieleni będą zarówno nowoczesne, jak i klasyczne dodatki w wyrazistych kolorach. Zobacz, jak świetnie prezentuje się w takim wnętrzu czarna, wyjątkowo elegancka toaletka. To obowiązkowa pozycja w każdej szykownej sypialni. W niezwykły sposób równoważą ją nowoczesne białe lampy. Tak oryginalny dodatek dodaje lekkości eleganckiemu wystrojowi.

Zwróć również uwagę na to, by powiesić lampy nieco niżej, niż w innych pokojach – w ten sposób dodatkowo rozjaśnisz przestrzeń i jeszcze bardziej przyczynisz się do stworzenia przytulnego klimatu.

Farby do sypialni w eleganckiej aranżacji
Klasyczny styl z niebiesko-zielonymi odcieniami farb do sypialni
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl