Aranżacja sypialni w odcieniu Tikkurila off-white - kolor Space

Sypialnia w odcieniu off- white - kolor Space

Kolekcja Tikkurila Optiva White
Stylowa i inspirująca przestrzeń

Biała sypialnia może wydawać się oazą prostoty w tym chaotycznym świecie. Nieskazitelność barwy optycznie potęguje poczucie otwartej przestrzeni i dodatkowo rozjaśnia pomieszczenie, pozytywnie oddziałując na emocje.

Przywiązanie do klasycznej, jasnej palety barw pozwala wykazać się kreatywnością poprzez mieszanie materiałów, stylów i tekstur. Współgrając z naturalnymi materiałami, bielą, szarością i czarnymi akcentami tworzy spójną i estetyczną kompozycję. Odpowiednia gra światłem w tego typu pomieszczeniach również ma bardzo duże znaczenie. 
 

Sypialnia zaaranżowana z kolorem bieli Tikkurila off-white Space

Wszechstronna przestrzeń

Biała sypialnia zaaranżowana w niejednorodnym stylu może być ciekawym rozwiązaniem dla fanów eklektyzmu. Konsekwentne wykorzystanie białej palety pozwala bez wysiłku łączyć style mebli czy dodatków – od współczesnych po sprawdzone klasyki. Minimalistyczny stolik doskonale będzie komponował się z elementami, które czerpią ze stylu kolonialnego. Jasna aranżacja to również świetnie tło np. dla lampy, której klosz równie dobrze mógłby wyglądać we wnętrzach retro. Prosty eklektyzm to jedna z najważniejszych zalet bieli. Z pomocą zaledwie kilku dekoracji można nadać pomieszczeniu ponadczasowy i wielowymiarowy wygląd.

Różnorodne tekstury

Aby stworzyć przyjemną, relaksującą przestrzeń, wybierz akcesoria z wieloma teksturami. Uzupełnij eleganckie łóżko satynową pościelą w jasnym odcieniu. Wstaw do wnętrza sypialni wiklinowe kosze. Postaw również na podłodze kilka puf i nie zapomnij o naturalnych akcentach. Udekoruj białe ściany oryginalnymi dziełami sztuki z kontrastującymi wzorami. Nie bój się, że przesadzisz z ilością tekstur – biała barwa zapewni wyjątkowo spójny wygląd.

Ciepłe akcenty

Aranżacja sypialni w bardzo jasnym odcieniu zawsze wymaga wprowadzenia do wnętrza elementów, które optycznie ocieplą przestrzeń. Świetnie sprawdzają się do tego wspomniane naturalne akcenty czy wiklinowe kosze, ale możesz postawić również na podłogę w przyjemnej kolorystyce. Drewno pomalowane na jasnoszary kolor zapewni wyjątkowo przytulny klimat i zrównoważy nieco jasne wnętrze. Jednocześnie doskonale podkreśli lekkość aranżacji.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl