Kolor Roku 2023 Tikkurila

Jak aranżować wnętrza zgodnie z najnowszymi trendami kolorystycznymi 2023

Kolekcja Tikkurila Color Now 2023 pozwala stworzyć spójną kompozycję kolorystyczną bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem spokojnych, stonowanych aranżacji, czy też lubisz odważne i zaskakujące rozwiązania.
Kolekcja Tikkurila Color Now 2023 w Twoim domu

Nasze losy splatają się ze sobą. Bliskość drugiego człowieka daje nam poczucie sensu istnienia. Wzajemnie dodajemy życiu kolorów.

Stworzyliśmy kolekcję kolorów Tikkurila Color Now 2023, której myślą przewodnią jest empatia, bliskość i wzajemne zrozumienie, aby zachęcić do czerpania inspiracji i otaczania się kolorami, które zapewniają komfort i przynoszą pozytywną energię.

Kolor Roku 2023 Tikkurila

Kolor roku: V413 Rosy Moment 

Kolekcja Tikkurila Color Now 2023 zbudowana jest wokół stonowanego różowego odcienia, V413 Rosy Moment, który emanuje ciepłem, empatią i życzliwością wobec otaczającego świata. Wypróbuj ten delikatny kolor w dowolnym pomieszczeniu, w którym chcesz stworzyć atmosferę miękkości i przytulności. 

Serce kolekcji uzupełniają równie ciekawe odcienie, takie jak jasny i chłodny róż H320 Magnolia, intensywny żółty J392 Wax, brąz utrzymany w tonacji ziemi L478 Kestrel, a także zieleń mchu M449 Grotto. Kolory zostały dobrane tak, aby wzajemnie podkreślać swoje piękno i dopełniać kompozycje z Kolorem Roku, V413 Rosy Moment. 

Kolor Roku 2023 Tikkurila

Uniwersalna paleta tworzy kolorystyczną harmonię 

W dzisiejszych czasach chętnie poddajemy się nostalgii, a we wnętrzach oczekujemy delikatnej, stonowanej i harmonijnej kolorystyki. Kolekcja Tikkurila Color Now 2023 oferuje zarówno jasne, jak i wyrafinowane kolory, takie jak X447 Sea Smoke, czy ciekawe akcenty w miękkich tonacjach, np. S440 Silk Road. Paletę wyostrzają smakowite, ciemne odcienie. Na przykład na ścianę w sypialni polecamy X501 Aubergine lub M449 Grotto

Ta uniwersalna paleta pozwala na budowanie różnych nastrojów: wybierając określone kolory można stworzyć chłodny, zachowawczy, skandynawski klimat lub tętniące życiem, modne i zaskakujące pomieszczenia. 

Kolor Roku 2023 Tikkurila

Baw się ciepłymi i zimnymi tonacjami 

Baw się proporcjami; mieszaj ze sobą ciepłe i zimne odcienie. Łączenie barw tworzy element zaskoczenia i pozwala uzyskać intrygujący efekt. Jeśli obawiasz się rewolucji kolorystycznej w domu, zacznij od małych powierzchni: pomaluj mebel, drzwi lub jedną ścianę akcentową. Dbając o detale, tworzysz wrażenie przemyślanej, dopracowanej całości. 

Piękno domowej przestrzeni polega na tym, że wnętrze nieustannie zmienia się i ewoluuje. Kolory Twojego domu oddają Twoje emocje i życiowe doświadczenia. 

Kolor Roku 2023 Tikkurila
Kolor Roku 2023 Tikkurila
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl