Jasne i nowoczesne kolory do salonu Tikkurila

Jasno i nowocześnie

Paleta bieli pozwala wykreować przestronne i jasne wnętrze emanujące świeżością. Pomieszczenia w subtelnych odcieniach współgra z dekoracjami w odważne, geometryczne wzory w stonowanych kolorach. Wykreuj swoje przytulne i nowoczesne wnętrze z farbami do salonu Tikkurila.

Minimalistyczny salon z jasnymi kolorami Tikkurila
Ściana: Tikkurila Optiva Matt 5, kolor F457 Brie.

Ciepła biel z odcieniem żółtego oraz szarości wygląda na wyjątkowo miękką i relaksującą. Czy będzie dobrym wyborem do salonu? Oczywiście! Jasne kolory w salonie ułatwiają  odpoczynek po pracy, przy okazji oferując niewielkim wnętrzom optyczne powiększenie przestrzeni. Również sprawdzą się w tych pokojach, do których nie wpada zbyt wiele naturalnego światła. Wzmacniając każdy promień słońca, otulają domowników niezwykłym komfortem.

Pamiętaj o podstawach

W pomieszczeniach z dużą ilością naturalnego światła biała farba może wyglądać inaczej w różnych porach dnia. Skorzystaj z próbki koloru, np. Tikkurila Optiva White by przekonać się, jak prezentuje się w świetle porannym, popołudniowym i wieczornym. Zobaczysz, czy na pewno barwa ta dobrze wkomponuje się w aranżację. Na szczęście biały jest na tyle uniwersalnym kolorem do salonu, że nie powinno być problemu ze stworzeniem z jego pomocą wystroju wnętrza w każdym stylu.

Myśl nieszablonowo

Ilekroć malujesz ściany jednym kolorem, a zwłaszcza białym, istnieje ryzyko, że przestrzeń stanie się monotonna. Aby temu zapobiec używaj różnych tekstur oraz wzorów na swoich meblach, poduszkach, tkaninach, dywanach i akcesoriach. Wybierając białą farbę do pokoju, zastanów się, jak połączyć poszczególne elementy, by aranżacja prezentowała się wyjątkowo spójnie. Nowoczesna, delikatna biel świetnie współgra z szarościami, klasycznym niebieskim i odcieniami stali. Bez trudu stworzysz kompozycję, która będzie jednocześnie elegancka oraz bardzo przytulna.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl