Ściany w kolorach natury z geometrycznymi wzorami

Okiełznać naturę

Każdy z nas stąpa po cienkiej linie, oddzielającej świat stworzony przez człowieka i ten, w którym rządzi natura. Stalowe szarości w połączeniu z granatem i pastelami wspaniale podkreślają tę granicę.

Aranżacja salonu z geometrycznymi wzorami na ścianie
Ściany: farba do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3, kolory N429 Denim, Y406 Riviera, F496 Seagull.

Połączenie jasnych odcieni z eleganckimi, nieco ciemniejszymi tonacjami tworzą ponadczasowe zestawienia, które zawsze nadążają za aktualnymi trendami. W połączeniu z białym wyposażeniem, pięknymi szarościami oraz barwami naturalnego drewna, mogą nadać wnętrzu dekoracyjny, energetyzujący i radosny charakter. Bogata kolekcja nowoczesnych odcieni inspirowanych naturą pozwala na tworzenie różnorodnych schematów kolorystycznych, idealnych do dekoracji np. salonu.

Komfortowe połączenia

Ściany w kolorach inspirowanych naturą dobrze komponują się z teksturami drewna, szkła, metalu, betonu lub kamienia. Barwy te są uniwersalne – pasują do każdego stylu wystroju wnętrz i wszystkich pomieszczeń. Odcienie takie jak błękit, granat czy piaskowy żółcień są pięknym sposobem na podkreślenie delikatnego, ekologicznego stylu, a także uwypuklenie oryginalnych akcentów.

Naturalne barwy same w sobie, dobrane i nałożone na ścianę w kreatywny sposób, stanowią ozdobę wnętrza modnego salonu. Świetnie współgrają ze wszystkimi kolorami podstawowymi. Doprawione  odcieniami drewna, klasyczną bielą lub stonowaną szarością są idealne do nowoczesnych, odważnych wnętrz. Wprowadzają harmonię do pomieszczeń oraz dodają im ciepła.
 

Ściana w kolorach kontrastujących
Pomysł na aranżację salonu w kolorach Tikkurila

Uzupełnienie aranżacji

Inspirowane naturą kombinacje kolorów ścian wyglądają fantastycznie z kreatywnymi akcentami. Warto uzupełnić aranżację w odcieniach wody, piasku czy nieba efektowną białą lampą, ręcznie wykonanym stolikiem i nowoczesna sofą. To zestawienie gwarantuje zarówno komfortowy odpoczynek, jak i bardzo efektowny wystrój  salonu. 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl