kolekcja kolorów Tikkurila Color Now 2021

Kolor Roku Y354 Cumulus

Tikkurila Color Now 2021
Błękit letniego nieba

Kolor Roku 2021 marki Tikkurila to Y354 Cumulus - spokojny, delikatny błękit reprezentujący perspektywę przyszłości kształtującej się w jasnych barwach. Odcień ten, wraz z nową kolekcją kolorów, podtrzymuje na duchu i zachęca nas do aktywnego uczestnictwa w budowaniu lepszego jutra.

Kolor Roku 2021 marki Tikkurila błękit Cumulus Y354
Ściana i stół pomalowane Kolorem Roku 2021 marki Tikkurila błękitem Cumulus Y354
Ściana została pomalowana farbą ceramiczną Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3, a stół i krzesło emalią do drewna Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40.

Jasny błękit odpręża i emanuje poczuciem stabilności. Wywołuje pozytywne emocje związane z harmonią, jednością i wzajemnym zrozumieniem, które pozwalają przestawić się na bardziej troskliwy i uważny stan świadomości.

Y354 Cumulus doskonale sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu, wprowadzając do wnętrza ożywczy powiew letniej bryzy. Dobrze komponuje się z różnorodnymi materiałami i elementami wystroju wnętrz. W zestawieniu z jasnym drewnem i bielą świetnie wpisuje się w styl klasyczny, a z odważnymi, mocnymi odcieniami buduje bardziej awangardową aranżację. 

Kolor Roku 2021 marki Tikkurila - błękit Y354 Cumulus
Ściana została pomalowana farbą ceramiczną Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3, krzesło i stół emalią do drewna Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40, a komoda emalią Tikkurila Everal Aqua Matt 10.
Wnętrze w błękitnym Kolorze Roku Tikkurila Cumulus Y354
Ściana została pomalowana farbą ceramiczną Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3, komoda emalią Tikkurila Everal Aqua Matt 10, a kwietnik emalią Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40.
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl