ściana w jasnym, żółtym odcieniu z blatem kuchennym i półką

Niech w Twoim domu zagoszczą kolory z kolekcji Tikkurila Color Now 2022

Kolekcja Tikkurila Color Now 2022 zachęca do świeżego spojrzenia na swój dom. Przypomnij sobie, co Cię w nim zauroczyło na samym początku i co sprawia, że w Twoim domu czujesz się u siebie. A może od jakiegoś czasu myślisz o zmianie i szukasz inspiracji?

Kolekcja obejmuje kolory, w których mogą zakochać się zarówno amatorzy tradycyjnego stylu, jak i miłośnicy bardziej minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. Kolory są jak przyjaciele lub wspomnienia, które opowiadają historie z różnych etapów naszego życia. Gdzie wędrują Twoje myśli, gdy patrzysz na kolekcję Tikkurila Color Now 2022?

Baw się kolorami

Sercem kolekcji Tikkurila Color Now 2022 jest Kolor Roku – L478 Kestrel. Towarzyszy mu między innymi turkus, łagodna czerń i delikatny beż. Paleta została stworzona w taki sposób, aby jej kolory można było łączyć ze sobą bez żadnych ograniczeń. Wybierz odcienie, które Ci najbardziej odpowiadają i zestaw je według własnego uznania. Wypróbuj różne kompozycje zarówno na dużych powierzchniach jak i w detalach. W tej kolekcji nie ma dobrych lub złych odcieni: jeśli jakieś kolory Ci się podobają, to możesz mieć pewność, że do siebie pasują.

Na przykład L478 Kestrel w połączeniu z X447 Sea Smoke tworzą harmonię ciepłych i chłodnych tonacji. Dodaj szczyptę K396 Safari, a kolory staną się jeszcze żywsze.

stół w kolorze naturalnego drewna i zielono-niebieska boazeria w tle
kobieta w salonie ze ścianą w kolorze brązu

Ciepły vs. chłodny

Jeżeli jesteś miłośnikiem ciepłych odcieni, wybierz F466 Pergamin lub K396 Safari. Jeśli wolisz chłodne odcienie, spodoba Ci się V503 Winter, X447 Sea Smoke, S440 Silk Road i X449 Licorice. Kolor Roku – L478 Kestrel, balansuje pomiędzy chłodniejszymi i cieplejszymi odcieniami: to spokojny brąz z nutą czerwieni.

ściana w jasnym, żółtym odcieniu z blatem kuchennym i półką

Ulubione kolory na ścianach, meblach i listwach przypodłogowych

Jak łagodny czarny kolor X449 Licorice będzie wyglądać na ścianach w sypialni? Czy L478 Kestrel stworzy spokojną, ale urokliwą atmosferę w salonie? Jeśli masz wątpliwości i nie jesteś pewny efektu, zacznij od małych rzeczy: pomaluj tylko jedną ścianę lub jeden mebel.

Jasnoniebiesko-zielony odcień X447 Sea Smoke wygląda odświeżająco na meblach, pełen życia S440 Silk Road świetnie prezentuje się zarówno na ścianach, jak i listwach przypodłogowych. Każdy kolor z kolekcji ma wiele zastosowań, więc zaufaj swojej intuicji i wybierz kolory, które najbardziej do Ciebie przemawiają.

minimalistyczny mały biały stolik przed niebiesko-zieloną boazerią
wnętrze w kolorach z kolekcji Tikkurila Color Now 2022
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl