kobieta tańcząca w przytulnym salonie ze ścianą w kolorze ciepłego brązu i kanapą

Kolor Roku 2022 L478 Kestrel

Ciepły, otulający brąz – Tikkurila L478 Kestrel to kolor intensywny, ale jednocześnie aksamitny i spokojny.

Kolor Roku 2022 - Tikkurila L478 Kestrel
Watch the film:
kobieta siedząca na kanapie naprzeciwko ściany w kolorze ciepłego brązu

Kolor Roku Tikkurila na 2022 rok zapożycza swoją nazwę od pustułki (ang. kestrel), gatunku sokoła, który jest rozdarty między dwoma domami. Podobnie jak gniazda pustułek i nasze domy nie pozostają niezmienne. Budujemy je na wspomnieniach i doświadczeniach, z których czerpiemy inspirację. Gdziekolwiek zawędrujemy, nowe miejsce staje się częścią nas i naszym domem.

Kolor L478 Kestrel reprezentuje to, co jest nam znane i daje poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie to, co jest dla nas nowe i fascynujące.  Ciepły brąz z odrobiną chłodnej czerwieni: L478 Kestrel to klasyka z elementem zaskoczenia.

kobieta pływająca w morzu w pobliżu kamienistej plaży

Będąc na wakacjach zwracamy większą uwagę na szczegóły, jesteśmy odważniejszą wersją siebie. Nagle świat jest pełen cudownych drobiazgów. Żyjemy chwilą obecną. Liczy się tu i teraz.

Spróbuj spojrzeć na swój dom z takiej właśnie perspektywy. Przypomnij sobie, co Cię w nim zauroczyło na samym początku i co sprawia, że w Twoim domu czujesz się u siebie. A może od jakiegoś czasu myślisz o zmianie i szukasz inspiracji?

L478 Kestrel sprawia, że dobrze czujesz się w domu zarówno w nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym stylu. Pasuje do każdej przestrzeni i będzie się pięknie prezentował zarówno na większych powierzchniach, jak i na detalach. Odcień ten zastosowany na ścianach nadaje styl całemu wnętrzu i tworzy przytulną, intymną atmosferę.

salon w kolorze roku 2022 Tikkurila - brąz L478 Kestrel
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl