Renowacja kostki brukowej przy użyciu farby Tikkurila

Renowacja - impregnacja i malowanie kostki brukowej

Podjazdy, patia czy też ścieżki wykonane z kostek brukowych lub płyt betonowych stanowią nieodłączny element spełniający nie tylko funkcję użytkową, ale również dekoracyjną przestrzeni wokół naszego domu. Z czasem jednak, ze względu na dużą eksploatację oraz ciągłą ekspozycję na zmienne warunki pogodowe, ich kolor blaknie i szarzeje, wpływając tym samym negatywnie na wygląd otoczenia. Nie musimy ich wtedy koniecznie wymieniać. Możemy natomiast przeprowadzić renowację zniszczonej powierzchni. Wystarczy zastosować impregnat Tikkurila Patio, który przywróci jej świeży wygląd.

Odświeżenie koloru podjazdu dzięki farbie do kostki brukowej Tikkurila
Estetyka i bezpieczeństwo

Tikkurila Patio dostępna jest w 11-tu atrakcyjnych kolorach. Bejca wyrównuje i pogłębia kolor oraz
podkreśla naturalną strukturę betonu, jednocześnie wnikając w nią głęboko. To właśnie dlatego pomalowana powierzchnia nie staje się śliska i jest bezpieczna dla domowników.

Odświeżenie powierzchni betonowych farbą do kostki brukowej Tikkurila
Nowoczesny wygląd

Odcienie szarości stanowią  w ostatnim czasie bardzo modny akcent stosowany nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz pomieszczeń. Są neutralne w odbiorze, dlatego doskonale się wpisują w nowoczesne jak i tradycyjne style architektoniczne. Bejca Tikkurila Patio pozwoli nam odświeżyć kolor powierzchni betonowych, abyśmy się mogli cieszyć ich pięknem przez długie lata. W przypadku szarej kostki istnieje także możliwość zmiany koloru.

Odświeżenie powierzchni farbą do kostki brukowej Tikkurila
Powierzchnia po renowacji farbą do kostki brukowej
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl