Melodyjne i rytmiczne czerwienie

Melodyjne, czerwienie nadające rytm są doskonałe do pomieszczeń tętniących życiem, takich jak salony, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić trochę więcej dynamiki w innych miejscach, na przykład w kuchni.

Dynamiczna czerwień na ścianach w kuchni

Czerwony kolor jest świetny do przestrzeni, w których toczy się życie, takich jak salon, ale tym razem proponujemy pomalowanie nim ściany w kuchni.

N411 Madras to kolor, który przywodzi na myśl nie tylko czerwoną ziemię, wypaloną glinę, ale także egzotyczne przyprawy, dlatego potrafi nadać chwilom spędzonym w kuchni całkiem nowy rytm i energię.Ta czerwień jest jak ulubiona melodia, której chce się słuchać na okrągło.

Ściana w kuchni pomalowana na czerwony kolor

Zadbaj o detale, aby postawić kropkę nad „i”

Gdy odcień przygaszonej czerwieni zestawimy z naturalnym drewnem i innymi odcieniami zapożyczonymi z natury, takimi jak np. różne tony zieleni, wtedy będziemy mieć gotowy przepis na przytulne wnętrze.

Luksusowy odcień czerwieni

Pomalowanie ścian na czerwony kolor wprowadza do wnętrza energetyzujące rytmy i zarazem dodaje tajemniczości. Jeśli lubisz nowoczesny minimalizm ze szczyptą awangardy, postaw na M334 Cardinal, który głośno wybrzmi na Twojej ścianie. Luksusowa czerwień z odrobiną zimnej tonacji pięknie komponuje się z szarymi tkaninami i meblami. Ściana na pierwszym planie została pomalowana odcieniem F485 Damask.

Głęboka czerwień ze szczyptą brązu

Głęboka czerwień ze szczyptą brązu dodaje głębi i podkreśla zdecydowany charakter wnętrza. Doskonale pasuje do drewna i naturalnych materiałów przypominając o pradawnej więzi człowieka z przyrodą. Czerwień na ścianie to odcień N417 Cherry.

colour master app

Pobierz aplikację i zobacz jak melodyjne czerwienie wybrzmią na Twoich ścianach

Dzięki aplikacji Tikkurila Colour Master i technologii rozszerzonej rzeczywistości zobaczysz, jak prezentują się odcienie czerwieni w Twoich wnętrzach.

Pobierz teraz i uwolnij swoją kreatywność.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl