Meble-ogrodowe-Tikkurila-Valtti

W zielonej enklawie

Przestrzeń ogrodu, oddzielona od otoczenia pasem zieleni, staje się miejscem idealnym do codziennego odprężenia. Wygodny, głęboki fotel dodatkowo pomaga zanurzyć się w atmosferze niczym niezakłóconego wypoczynku. Krzewy w wysokich drewnianych donicach urozmaicą aranżację przestrzeni, wyodrębniając jednocześnie nasze ogrodowe miejsce do relaksu.  

Wyjątkowy kolor  drewna w ogrodzie

Urządzając ogród warto posłużyć się drewnianymi elementami architektury, takimi jak na przykład duże, efektowne donice. Ładnie będą komponować się z roślinami i nadadzą zielonym zakątkom przytulny charakter. Trzeba jednak pamiętać o jego skutecznym zabezpieczeniu. Dla drewnianych donic doskonałym wyborem będzie lakierobejca Tikkurila Valtti Plus Complete o satynowo-matowym wykończeniu  w kolorze 5089 Piki. To odcień dyskretnie podkreślający naturalne słoje i świetnie kontrastujący z otaczającą go zielenią. Znakomicie sprawdzi się więc do malowania donic, krzeseł, stolików i wszelkich elementów drewnianych w ogrodzie.

 

 

Meble-ogrodowe-Tikkurila-Valtti

Piękne podkreślenie ogrodowych akcentów

Ciemna, głęboka barwa pomalowanego drewna znakomicie prezentuje się zarówno podczas słonecznej pogody, jak i pochmurnego dnia. Donice pomalowane w tym kolorze doskonale podkreślają rześką zieleń niewielkich krzewów, mieniąc się jednocześnie w blasku naturalnego światła kilkoma odcieniami. Wprowadzają do aranżacji spokój. Pozwalając grać główną rolę innym, charakterystycznym akcentom – róże wyglądają w tej kompozycji niezwykle soczyście. Delikatna czerń drewna świetnie uzupełnia również pozostałe elementy wystroju przydomowej przestrzeni. 
 

Donice-ogrodowe-Tikkurila-Valtti
Drewniane-donice-Tikkurila-Valtti
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl