Tikkurila-jaki-kolor-ma-Twoja-historia-kobieta-na-rowerze

Moc koloru

Każdy z nas ma ten jedyny kolor, który sprawia, że czujemy się lepiej, do którego lgniemy podświadomie, po który sięgamy, gdy potrzebujemy dawki pozytywnej energii.

Oddycham pełną piersią, a na twarzy pojawia się uśmiech. Życie toczy się lekko, nie ma dla mnie wyboistych dróg, bez wysiłku pokonam każde wzniesienie. Drobne rzeczy mogą naprawdę sprawić, że dzień stanie się lepszy.

Każdy z nas ma ten jedyny kolor, który sprawia, że czujemy się lepiej, do którego lgniemy podświadomie, po który sięgamy, gdy potrzebujemy dawki pozytywnej energii. Dla mnie takim kolorem jest czerwień, szczególnie w ciemnej, nieco dramatycznej tonacji. Naturalnie odcień ten gości w moich wnętrzach - w formie dodatków oraz na ścianie w przedpokoju. Wita mnie, gdy przestępuję próg domu i powoduje, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech.

przedpokój-ściana-z-rowerem

Stwórz wnętrze, w którym Twoja historia pozostanie z Tobą na dłużej

Wprowadź do wnętrza swój ulubiony kolor. Pomalowanie nawet jednej ściany może diametralnie zmienić klimat całego pomieszczenia. Wybierz farbę, która najbardziej Ci odpowiada – od głębokiego matu Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3 - idealnego do sypialni i salonu po półpołysk Tikkurila Optiva Semi Matt 20, który sprawdzi się w przedpokoju lub łazience. Sprawdź całą linię farb do wnętrz Tikkurila Optiva!
Do malowania detali z drewna i metalu sięgnij po uniwersalne emalie z linii Tikkurila Everal Aqua.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl