Kolor Roku 2023: V413 Rosy Moment

Tikkurila prezentuje kolekcję Tikkurila Color Now 2023, której sercem jest Kolor Roku V413 Rosy Moment - kolor emanujący ciepłem, empatią, poczuciem więzi i wspólnoty.

V413 Rosy Moment to Kolor Roku 2023 Tikkurila

Losy nasze i naszych bliskich przeplatają się ze sobą. Bliskość rodziny i przyjaciół wypełniona obustronną troską sprawia, że odczuwamy szczęście i radość z życia - wzajemnie dodajemy naszemu życiu kolorów. Delikatny odcień V413 Rosy Moment pokazuje, że można czerpać siłę i energię z barw nawiązujących do zdarzeń, których punktem wyjścia były ważne emocje.

V413 Rosy Moment

Mglisty, przygaszony odcień różu. V413 Rosy Moment to Kolor Roku 2023 Tikkurila.

Kolor emanujący ciepłem, empatią, poczuciem więzi i wspólnoty.

Gdy uśmiech nowo poznanej osoby wygląda już znajomo. Gdy Twoje myśli wydają się podążać w tymi samym kierunku i nie możesz się doczekać, aby usłyszeć, co druga osoba ma do powiedzenia. Gdy czujesz się komfortowo w towarzystwie kogoś dopiero poznanego lub kogoś, z kim dzielisz całe życie.

Rosy Moment i kolekcja Tikkurila Color Now 2023

V413 Rosy Moment to delikatny odcień, którego nie dotyczą żadne ograniczenia: można go stosować w dowolnym miejscu w domu. Przywołuje on na myśl przygaszone różowe złoto w nowej, miękkiej i wyciszonej odsłonie.

Kolorowi Roku towarzyszą w kolekcji jasne i delikatne kolory, intensywne turkusy i żółcienie oraz ciemne barwy dodające kolekcji charakteru. Wszystkie kolory idealnie do siebie pasują i można je łączyć w dowolnych kombinacjach.

Wyobraź sobie Wasze wspólne historie w kolorach. Zainspiruj się kolorami Tikkurila Color Now 2023!

Tikkurila colour master app

Testuj kolory Tikkurila Color Now 2023 z aplikacją Tikkurila Colour Master!

Zrealizuj najśmielsze pomysły kolorystyczne z aplikacją Tikkurila Colour Master i zobacz swój dom w nowej odsłonie. Wizualizuj i testuj kolory na ścianach we wnętrzach i na zewnątrz dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości oraz czerp inspiracje do realizacji wymarzonej aranżacji.

Zamów próbkę koloru

Zobacz, jak kolor będzie prezentował się w Twoim domu. Sięgnij po tester koloru w poręcznym opakowaniu a'0,09 l lub skorzystaj z naklejki z oryginalnym wymalowaniem.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z inspiracjami i nowościami Tikkurila!
Zapisz się do newslettera
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl