pokój dla dziewczynki

Malowanie pokoju dziewczynki

Różowe góry

Do realizacji mieliśmy remont mieszkania składającego się z 7 pomieszczeń. W większości z nich prace polegały na odświeżeniu w nawiązaniu do poprzedniego wyglądu.

Metamorfozie zostały poddane jedynie pokoje dziewczynek. W przypadku jednego z nich zastosowano efekt gór, za sprawą inspiracji zaprezentowanych w naszym Showroomie Tikkurila znajdującym się w Warszawie przy ul. Puławskiej 366. Punkt ten odwiedzili inwestorzy całą rodziną w celu dokonania wyboru kolorów, a wypatrzony efekt gór i jego kolorystyka wybrana została przez właścicielkę pokoju (siedmioletnią Księżniczkę). Zastosowano odcienie z wzornika Tikkurila Symphony: G392 Champagne, H336 Candyfloss i G342 Marilin. Całość pomalowana została farbą Tikkurila Optiva Matt 5, która idealnie nadaje się do malowania ścian w pokojach dla dzieci. Sufit odświeżono antyrefleksyjną, białą farbą Tikkurila Anti-Reflex White.

Malowanie takich gór to praca etapowa polegająca na nałożeniu kilku kolorów jeden po drugim.

malowanie dekoracji na ścianie w pokoju dziewczynki
malowanie dekoracji na ścianie w pokoju dziewczynki

Poniższe zdjęcia prezentują efekt przed i po zmianie.

pokój dziewczynki przed malowaniem
Przed zmianą
pokój dziewczynki po malowaniu farbami Tikkurila
Po zmianie.
Podoba Ci się nasza realizacja? Jeżeli Jesteś z Warszawy i chciałbyś zlecić malowanie profesjonalistom wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!
Wypełnij ankietę 'Maluj z Tikkurila'

W razie pytań skontaktuj się z nami! 

Tel: +48 604 115 156

E-mail: bartosz.olesinski@ppg.com

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl