pasy na ścianie

Odświeżenie ścian mieszkania w kamienicy

„Pasy od nowa”

Czasami nie ma sensu zmieniać czegoś co działa, w czym czujemy się dobrze, na stworzenie czego poświęciliśmy już kiedyś dużo energii i czasu. Tak samo było w tym przypadku. Właścicielka mieszkania w warszawskiej kamienicy postanowiła odświeżyć pobrudzone ściany malując je farbami o wyższej odporności na zmywanie i szorowanie. Przy okazji naprawiając pęknięcia na ścianach i suficie.

zabezpieczenie mieszkania przed malowaniem

Przygotowanie do malowania

Remont jak zawsze rozpoczęliśmy od zabezpieczenia mieszkania przed malowaniem. Wszystkie meble poza narożnikiem były zamontowane na stałe, nie można było ich wynieść więc należało je dokładnie okleić folią malarską w celu zabezpieczenia przed dostawaniem się pyłu. 
 

pasy na ścianie

Odświeżenie kolorowych pasów na ścianie

Ważną częścią remontu była renowacja pasów na ścianie łączącej przedpokój z salonem. W tym przypadku naszym zadaniem nie było przeprowadzenie metamorfozy, lecz odwzorowanie tego co inwestorka wcześniej z zaprzyjaźnioną projektantką wypracowała. Jakość zabezpieczenia ukochanego wnętrza, dbanie o powierzone mienie, bieżące informowanie o postępach, a także czyste i gotowe do zamieszkania od zaraz lokum, wywołały na twarzy uśmiech, którego nie sposób zapomnieć.


Ściany zostały pomalowane farbą Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorach Y486 oraz  X437 (niebieskie pasy) z palety Tikkurila Symphony.
Sufit został pomalowany farbą Tikkurila Anti-reflex White 2

Podoba Ci się nasza realizacja? Jeżeli Jesteś z Warszawy i chciałbyś zlecić malowanie profesjonalistom wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!
Wypełnij ankietę 'Maluj z Tikkurila'

W razie pytań skontaktuj się z nami! 

Tel: +48 604 115 156

E-mail: bartosz.olesinski@ppg.com

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl