Inspiracja dla łazienki w jasnych kolorach z elementami z drewna

Inspiracje naturą

Chcąc przeobrazić przestrzeń, nie zawsze trzeba postępować według wytycznych profesjonalnych projektantów. Warto bowiem czerpać inspirację z darów natury. Drewno zestawione z ciepłym odcieniem tworzy idealnie zgraną kompozycję. Dla utrzymania spójności wnętrza, taki zestaw uzupełnijmy tylko neutralną bielą, zastosowaną na armaturze i dodatkach.


 

Łazienka inspirowana naturalnymi barwami z elementami z drewna

Delikatna barwa ścian

Pastelowe powierzchnie wprowadzają do danego pomieszczenia spokój. Przełamane bielą stanowią doskonałe rozwiązanie dla wnętrz spełniających funkcje relaksacyjne i wypoczynkowe. Aranżując łazienkę, warto zdecydować się na kolor beżowy. Barwa ta optycznie powiększa przestrzeń, wprowadzając do niej ciepło i delikatność.

Sprawdzi się w aranżacji nowoczesnych wnętrz oraz pomieszczeń przepełnionych dodatkami w stylu rustykalnym. Delikatny beż stanowi oryginalny zamiennik szarych oraz różowych odcieni. Dzięki niemu wnętrze łazienki zyska lekkość i jednocześnie przytulność.

 

Dyskretne dodatki

Pastelowe ściany stanowią doskonałe tło dla drewnianych dekoracji i elementów wykończeniowych. Z beżem dobrze komponują się ciemne oraz jasne meble. Należy jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniego balansu. Przestrzeń o małej powierzchni nasycona wieloma kolorami można stać się przytłaczająca. 

 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl