Elegancki salon w beżu Tikkurila Angora

Inspirująca elegancja

Eleganckie, przemyślane, wyjątkowe wnętrza otulone kremowymi ścianami, zaakcentowanymi modną, delikatną zielenią. Sięgnij po naturalne inspiracje i daj się otulić ciepłą, miękką angorą.

Naturalne, kremowe kolory do salonu
Ściana: farba do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Matt 5, , kolory H466 Angora.
Panel na ścianie: farba do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Matt 5, kolor N439 Abyss.
Szafki: emalia do drewna i metalu Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40, kolor K498 Haven.

Kremowe odcienie to piękne kolory wnętrz, które wnoszą elegancję i wyrafinowanie do nowoczesnych projektów salonów. Wszelkie jasne tonacje szarości, zmieszane z beżem, to wybór charakteryzujący się klasą i praktycznością, ale najnowsze trendy w tworzeniu aranżacji pokoi dziennych obejmują również mniej oczywiste rozwiązania, takie jak delikatne zielenie. Barwy te dobrze ze sobą współgrają i nadają nowoczesny wygląd pomieszczeniom. Podpowiadamy, jak łączyć kolory do salonu.

Wysoka funkcjonalność

Pokój dzienny to bardzo wszechstronne pomieszczenie. Służy jako miejsce rozrywki, relaksu, przestrzeń do pracy czy kącik do czytania, dlatego musi być zaprojektowany tak, aby spełniało wszystkie potrzeby domowników. Pierwszym krokiem w tym kierunku są odpowiednie kolory do salonu. Farba do ścian w odcieniu kremowego beżu wniesie ciepło do pokoju, w którym schemat dekoracji koncentruje się na prostej elegancji.

Modna, jasnoszara sofa gwarantuje komfortowy odpoczynek, natomiast nieskomplikowane dekoracje inspirują do działania. Warto dopasować do siebie kolorystykę niektórych mebli, np. malując szafki szarą emalią. W ten sposób każda osoba, przebywająca w salonie, będzie miała wrażenie, że wszystko idealnie jest w nim do siebie dopasowane.

Delikatny charakter

Wspomniana barwa zieleni to doskonały akcent do inspirującego, eleganckiego salonu. Wybór tonacji jest bardzo szeroki – od bladych pistacji, miętowych pasteli i delikatnych odcieni szałwii po bogate odcienie oliwek,  zielenie mchu i ciemniejsze barwy leśne. Nie trzeba od razu malować nimi całych ścian, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by i w ten sposób poprowadzić aranżację. Zielony doskonale sprawdza się również w formie dodatków, które subtelnie wzbogacają wnętrze pokoju dziennego. Świetnie komponuje się z drewnem oraz szarościami. Zapewnia poczucie komfortu bez względu na to, w jakim celu będziemy wykorzystywać salon.

Aranżacja przytulnego salonu w kolorach Tikkurila
Stonowane odcienie zieleni w aranżacji salonowej
Ściana: farba do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Matt 5, kolor N494 Nephrite .
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl