Wnętrze kuchni w szarej tonacji Tikkurila Deco Grey

Oryginalna oprawa

Kolekcja Tikkurila Deco Grey

Ciekawy motyw to dobry punkt wyjścia dla aranżacji całej przestrzeni. Ozdobne deski w jadalni wyraźnie podkreślają jej przeznaczenie. Ich ekspozycja na ścianie w odcieniu satynowej szarości, dodaje miejscu subtelności i zachęca do dalszych wnętrzarskich eksperymentów.

Nowoczesna kuchnia w szarościach
Ściana: farba do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Satin Matt 7, kolor 1937.

Potrzebujesz pomysłów na aranżację jadalni lub kuchni? W tym pomieszczeniu każdy chce osiągnąć efekt wyjątkowego komfortu, który będzie towarzyszył podczas spotkań z bliskimi przy stole. Stworzenie odpowiedniej atmosfery nie jest trudne. Wystarczy wybrać kilka charakterystycznych elementów pomieszczenia, podkreślić ich oryginalny styl za pomocą ciekawej barwy na ścianach i gotowe! Powstanie nowoczesna kuchnia lub modna jadalnia, w której wszystko smakuje wyśmienicie.

Tło dla inspirujących spotkań

Jeśli chodzi o wybór idealnego koloru farby do nowoczesnej kuchni czy jadalni, poszukaj odcienia, nadającego wnętrzu niezwykłą głębię. Jeżeli chcesz zbudować orzeźwiającą przestrzeń, która nie będzie krępować domowników i ich gości, sięgnij po paletę szarości. Kolor ten, z szeroką gamą odcieni, jest obecnie jednym z najpopularniejszych wyborów do jadalni lub kuchni. Wygląda równie oszałamiająco z nowoczesnymi, jak i z tradycyjnymi meblami i różnego rodzaju sztuką.

Kolory akcesoriów, takie jak czarny i brązowy, dopełnią piękne odcienie ścian. Do stylowej szarości nie musisz się przyzwyczajać – zakochasz się w niej od pierwszego pociągnięcia pędzlem.

Satyna, która podkreśla przestrzeń

Nowoczesna kuchnia powinna być dość przestronna, ale możesz stworzyć piękną aranżację również w mniejszym pomieszczeniu. Ważne jest wtedy wybranie odpowiedniego wykończenia farby. Powłoka satynowa odbija dużo światła, dzięki czemu rozjaśnia się nawet niewielka i ciemna przestrzeń. 
 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl