Inspiracja pokoju dla dziecka
Wesoła farma
Wesoła farma pobudza wyobraźnię

Czyste i świeże wzory otaczają małych farmerów elementami, które pobudzają ich wyobraźnię. Na tej wesołej farmie dzieci bawią się bezpiecznie. Wśród zieleni mogą dbać o swoich zwierzęcych przyjaciół i czerpać radość z zabawy.

Górna część ściany została pomalowana farbą do wnętrz Tikkurila Optiva Satin Matt 7 w kolorze Capri Y370, a dolna w kolorze V389 Yellow transparent. Farby z linii Tikkurila Optiva są bezpieczne i bezzapachowe, dlatego idealnie nadają się do malowania pokoi dziecięcych.

Rysowanie na ścianach jest w pełni dozwolone, ponieważ wzór na ścianie został stworzony przy użyciu farby tablicowej Tikkurila Liitu w odcieniu J383 Tinkerbell.  Farba tablicowa może być zabarwiona na tysiące kolorów. Oferuje doskonałe rozwiązanie funkcjonalne i estetyczne, sprawdzi się nie tylko w dziecięcych pokojach, ale także w kuchniach lub przy pracach handmade.

Nogi taboretu zostały pomalowane emalią Tikkurila Everal Aqua Gloss 80 w odświeżającym odcieniu Basilica M384.  Tikkurila Everal Aqua to linia emalii wodorozcieńczalnych do dekoracji elementów drewnianych oraz metalowych. Rekomendowana jest przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Jak wykonać - instrukcje krok po kroku

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Zapoznaj się z broszurą Tikkurila Kids Style 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.