Aranżacja pokoju dziecięcego - Tajemnicza metropolia
Tajemnicza metropolia
Rozjaśnij noc!

To magiczne miasto ma dwa oblicza. W świetle dnia ciemne kontury budynków tworzą imponujące tło dla mebli i innych przedmiotów znajdujących się w pokoju. Kiedy światło gaśnie, miasto wraz z setkami okien ożywa!

Ściana została pomalowana farbą do wnętrz Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze K498 Haven. Wzór budynków namalowano tą samą farbą nawierzchniową w odcieniach N500 Agate i Y498 Indian Ink. Tikkurila Optiva Matt 5 to farba bezpieczna dla zdrowia, nie powoduje uczuleń i alergii. Dodatkowo jest trwała i odporna na częste zmywanie. Można ją bezpiecznie stosować w pokojach dziecięcych.

Okna budynków zostały pomalowane przy użyciu fluorescencyjnego laserunku Tikkurila Taika Glow, który świeci w ciemności. Jeśli pokój jest mocno oświetlony, elementy pomalowane produktem Tikkurila Taika Glow będą świecić w ciemności nawet do 6 godzin.

Wszystkie zapiski, rysunki i zdjęcia mogą być w zasięgu ręki, szczególnie jeśli podczas aranżowania wnętrza wykorzystano farbę magnetyczną Tikkurila Magnetic. Tworzy ona powłokę przyciągającą magnesy i pozwala na stworzenie spersonalizowanej przestrzeni udekorowanej według własnego pomysłu. Powłoka magnetyczna może występować w Twoim ulubionym kolorze, jeżeli nałożymy na nią barwioną farbę nawierzchniową z linii Tikkurila Optiva, np. Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze S309 Equator. Wypróbuj takie połączenie!

Jak wykonać - instrukcje krok po kroku

Zobaczcie, jak namalować miasto w pokoju nastolatka

Tikkurila Kids Style - aranżacje pokoi dziecięcych

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Zapoznaj się z broszurą Tikkurila Kids Style

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.