Aranżacja pokoju dziecięcego Magiczny zamek
Magiczny zamek

Rycerze i księżniczki mogą bawić się do woli pośród murów zamkowych! Udekoruj je dowolnymi rysunkami i umieść na nich kolekcję rycerskich tarcz. Ozdabianie ścian pomalowanych farbą tablicową Tikkurila Liitu pozwala rozwinąć dziecięcą wyobraźnię i kreatywność.

Ściana została pomalowana farbą bezpieczną dla dzieci Tikkurila Optiva Satin Matt 7 w kolorze Y354 Cumulus. Rysunki na ścianie są całkowicie dozwolone ponieważ mury zamkowe powstały za pomocą farby tablicowej Tikkurila Liitu w kolorze J354 Daydream. Farba tablicowa jest łatwa w aplikacji i może być zabarwiona na tysiące kolorów.

Ukoronowaniem królestwa są mieniące się zagłówki łóżek, które zostały pomalowane farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint w gotowym złotym kolorze. Kamienie szlachetne w koronie namalowano farbą Tikkurila Optiva Matt 5 w odcieniach F306 Sorbet i H336 Candyfloss.
 

Jak wykonać - instrukcje krok po kroku
Tikkurila Kids Style - aranżacje pokoi dziecięcych

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Zapoznaj się z broszurą Tikkurila Kids Style 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.