Magiczny zamek

 

Rycerze i księżniczki mogą bawić się do woli pośród murów zamkowych! Udekoruj je dowolnymi rysunkami i umieść na nich kolekcję rycerskich tarcz. 

Jeśli chcesz, aby pokój Twojego dziecka był miejscem idealnym do odpoczynku, użyj delikatnych błękitów. Świetnym rozwiązaniem jest wykorzystanie dwóch tonacji tego samego koloru. Tło pokoju może stanowić bardzo jasna niebieska barwa. Ciemniejszym odcieniem namaluj na ścianie wzór, który pobudzi wyobraźnię malucha. Idealnie, gdy wzór ten powstanie z farby tablicowej, dzięki której stworzymy powierzchnię na ścianie, po której można rysować i pisać.  Wtedy pociecha bez przeszkód stworzy we wnętrzu swoją własną historię.

Ściana została pomalowana farbą bezpieczną dla dzieci Tikkurila Optiva Satin Matt 7 w kolorze Y354 Cumulus. Rysunki na ścianie są całkowicie dozwolone ponieważ mury zamkowe powstały za pomocą farby tablicowej Tikkurila Liitu w kolorze J354 Daydream. Farba tablicowa jest łatwa w aplikacji i może być zabarwiona na tysiące kolorów.

Ukoronowaniem królestwa są mieniące się zagłówki łóżek, które zostały pomalowane farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint w gotowym złotym kolorze. Kamienie szlachetne w koronie namalowano farbą Tikkurila Optiva Matt 5 w odcieniach F306 Sorbet i H336 Candyfloss.
 

Jak wykonać - instrukcje krok po kroku
Tikkurila Kids Style - aranżacje pokoi dziecięcych

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb idealnych do pokoju dziecka, takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Zapoznaj się z broszurą Tikkurila Kids Style 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.