Pomysł na pokój dziewczynki w pastelowych kolorach

Tęcza marzeń

Pastelowy zawrót głowy

Piękna pastelowa tęcza, namalowana przy użyciu farby tablicowej Tikkurila Liitu. To może być miejsce, gdzie narysujesz, co ci przyjdzie do głowy.  Już same nazwy kolorów - Candyfloss, Sorbet, Marshmallow, Aquarelle i Persimmon - brzmią apetycznie. Czy pokój małej dziewczynki może być wspanialszy?

Ściana w pokoju dziewczynki została pomalowana farbą do wnętrz Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze H336 Candyfloss. Farby z linii Tikkurila Optiva są bezpieczne dla zdrowia, nie powodują uczuleń i alergii.  Doskonale sprawdzą się w pokojach dziecięcych.

Pasy na ścianie stworzone zostały przy użyciu farby tablicowej Tikkurila Liitu w kolorach F306 Sorbet, G401 Persimmon, F336 Marshmallow i Y441 Aquarelle.  

Chmury powstały również dzięki farbie tablicowej Tikkurila Liitu w kolorze F497 Paper. Farba tablicowa pozwala na realizację twórczych pasji dziecka i, co więcej, występuje w tysiącach kolorów.

Zabawka - konik została pomalowana farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorze  2074 Venus.

Pomysł na pokój dziewczynki w pastelowych kolorach
Tablicowa tęcza w pokoju dziewczynki - pomysł na aranżację
Malowanie zabawek

Zobaczcie, jak namalować na ścianie tęczę, po której można pisać kredą

Zobaczcie, jak nadać zabawkom perłowego blasku

Tikkurila Kids Style - aranżacje pokoi dziecięcych

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb idealnych do pokoju dziecka, takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Zapoznaj się z broszurą Tikkurila Kids Style >>

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl